Nike vydáva sériu kopačiek Mercurial "Dream Speed"

Nike vydáva svoju prvú edíciu zbrusu novej Mercurial série. Kolekcia "Dream Speed" zvýrazňuje ambície a sny ukryté v jednotlivých hráčoch. Preniesť tieto sny do vonkajšieho sveta a pretaviť ich v realitu vyžaduje veľmi špecializovaný druh vybavenia: kopačky Mercurial "Dream Speed". Splynutím s kopačkou Nike nahliada do snov každého z hráčov a pomáha im prejaviť naplno ich nádeje a úsilie. Kopačky uvidíme exkluzívne na nohách Samanta Kerr, Cristiana Ronalda a Kylián Mbappého, ktorí majú rýchlosť v DNA.

Cristiano Ronaldo

Edícia kopačiek Nike Mercurial "Dream Speed" predstavuje unikátny dizajn interpretující všetky prvky rýchlosti. Prvé z pripravovaných edícií, ktoré pristanú vždy nepravidelne v nasledujúcich sezónach, pútavo načrtáva detaily od dierovaných vzorov, registračných značiek, prerušovaných línií až po kódy farieb. Signálna modrá farba potom s týmito rôznymi vzormi pripomína celkovým dizajnom techniku modrotlače.

Kopačka stelesňuje pohyb a prchavosť, aj keď stojí nehybne, a to predovšetkým vďaka brilantne zvládnutým detailom a farebným prvkom. Jemne iskrivé šnúrky, metalická farba a dizajn Swoosh loga vo voľne vytrácajúcom sa dizajne dokresľujú celkový obraz umeleckého diela. Neprehliadnuteľné sú farbisté číslica "001" na vonkajšej pätovej strane, ktoré prisudzujú kopačke, že je prvou edíciou zo série. Atribút 44,7 km / h predstavuje vysnívanú rýchlosť pre každého futbalistu, a zároveň najvyššiu dosiahnutú rýchlosť geparda Kylián Mbappého.

V neposlednom rade na vonkajšej strane kopačky púta pozornosť nápis "MDS", ktorý nie je zložité rozkľúčovať. Značí Mercurial "Dream Speed" sériu, a pomyselne tak nahrádza logo "CR7" na kopačkách z veľaspešnej edície portugalského mága. Nike rozširuje svoju pozornosť exkluzívnych kolekcií na širšie spektrum hráčov počnúc tými nedostižitelnými.

Jakub Jonáš - Top4Football.