Po–Pi: 09:00 – 17:00 02 33 056 449
Prihlásenie
 • Prihlásenie

  Prečo sa registrovať?

  Vďaka registrácii získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
  Registrovať

Nike Mercurial CR7 "Chapter 6"

Nike vydáva šiestu kapitolu ikonických kopačiek Mercurial pre Cristiana Ronalda s názvom "Rodený vodca"

Nike predstavuje predposlednú kapitolu aktuálnej série kopačiek Mercurial pre Cristiana Ronalda, ktorá zvýrazňuje rolu CR7 ako vodcu národného tímu Portugalska. Šiesta kolekcia pod signifikantným názvom ""Rodený vodca"" sa prvý krát sformovala do najnovšej generácie kopačiek Mercurial Superfly 360 s obvyklými detailnými prvkami vyzdvihujúce Portugalčanovu vynikajúcu reprezentačnú karéru.

Nike Mercurial CR7 "chapter 6"

Cristiano Ronaldo sa prvý krát stal kapitánom národného tímu Portugalska 6. februára v roku 2007, len jeden deň po jeho dvadsiatich narodeninách. V nasledujúcom roku sa na plný úväzok stal veliteľom reprezentácie, čím započal rekordnú šnúru zápasov s kapitánskou páskou na ruke. Na ihrisku aj mimo neho sa stal Cristiano rodeným vodcom.

Nike Mercurial Superfly CR7 "chapter 6"

V šiestej kapitole série vlastných kopačiek CR7 sa Nike zamerala na Ronaldovu rolu kapitána svojho národného tímu. Vďaka tomu je dizajn kopačiek tvorený portugalskými tradičnými farbami. Na pätnej časti kopačky nájdeme ozdobnú nášivku s príznačným kapitánskym písmenom "C". Pútavo potom pôsobí charakteristické logo spoločnosti Nike, ktoré je graficky dizajnované tak, aby pripomínalo navigačný prístroj - armilárnu sféru, ktorá je oslavou slávnych portugalských časov čoby  kolosálneho námorníckeho impéria.

Nike Mercurial Superfly CR7 "chapter 6"

Nike ponúka zažiť pocit, ktorým oplýva samotný Cristiano pred každým nazutím týchto kopačiek, tiež tým najmenším. Preto predstavuje model Superfly aj v detských veľkostiach.

Novú kolekciu kopačiek Nike Mercurial CR7 zoženieš na e-shope či kamenných predajniach Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Footbal