Nike Magista, aké sú?

"Kopačky pre kreatívnych tvorcov hry"

U nej to v roku 2014 začalo. Revolúcia. Niečo, čo tu nikdy nebolo a navždy zmenilo svet futbalovej obuvi. Dynamit fit collar, pre ktorú pre jednoduchosť používame slovo ponožka. Od tej doby sa kopačka pre kreatívnych tvorcov hry výrazne zmenila. Rozdelila sa však na modely Obra (s ponožkou) a Opus (bez ponožky). Čím sa líšia a ktoré z nich sú lepšie?

Model Obra bol vytvorený, aby zmenil pohľad na kopačku. Už to nie je len bežná kopačka, ale výzbroj, ktorá ti má pomôcť k lepším výkonom. Je vytvorená z tých najmodernejších technológií. Jednodielny zvršok Flyknit bez jazyka a lem Dynamit Fit v sebe integrujú bezšvové zóny s vysokou priedušnosťou, pružnosťou a podporou, ktoré pevne fixujú chodidlo. Bez štupľov a šnúrok by to v skutočnosti bola len ponožka. Tak jemná, pohodlná a svojím spôsobom dokonalá táto kopačka je.

Nike Magista

Kopačka Magista je zbraňou pre kreatívnych a rozdielových hráčov, tvorcovia, ktorí menia tempo hry a sú pre svoj tím takmer nenahraditeľní. Aby boli bezchybní, vývojári Nike opatrili zvršok kopačky 3D textúrou, ktorá je použitá na najviac exponovaných miestach kopačiek a umožňuje lepšiu dotyk s loptou.

Hlavnou prednosťou je fixácia chodidla. Kopačka vytvára úzkosť, uzamkne dokonale nohu. U Achillovej šľachy bola Dynamit Fit znížená, aby zlepšila mobilitu. Výsledkom je veľmi citlivý dotyk s loptou.

Model Opus štylizuje tradíciu, klasiku, zníženú verziu bez Dynamit Fit Collar. Vylepšený zvršok kopačky je už tiež pod kontrolou 3D textúru, však s pozmeneným materiálom, Kanga-Lite, vodeodolný, syntetický materiál obsahuje vlastnosti klokanej kože. Aj kvôli tomu je dotyk s loptou veľmi citlivý a kopačka je veľmi mäkká. Tohto efektu sa niektorí hráči snažia docieliť ponorením svojich párov do horúcej vody.

nike magista

Oba modely spĺňajú náročné kritériá, ktoré moderné futbalista od kopačky vyžaduje. Je len na tebe, aký typ si zvolíš. V Top4Football tí s výberom zaručene pomôžeme!

Jakub Jonáš - Top4Football