Nike "Just Do It" pack

V bielom, zatiaľ čo sa svet pozerá. Najokalázejšia športová udalosť tohto roku sa nezadržateľne blíži a Nike odhaluje svoje esá z rukávu odhalením úplne novej kolekcie kopačiek "Just Do It", ktoré uvidíš na nohách všetkých športovcov tejto značky na Majstrovstvách sveta.

Nike Just Do It pack

Zverejnenie v typicky blískajúcom sa štýle, Nike prináša letnú, pestrú kolekciu s výbuchom čisto bieleho dizajnu so žiariacimi podrážkami, ktorých sfarbenie sa líši jednotlivými modelmi. Dominantná taktika so snahou zažiariť na najpompéznejšom svetovom pódiu a tiež drobný návrat do roku 2012 ku kolekcii "Clash" k európskemu šampionátu, ktorá svojím dizajnom pripomína tú terajšiu.

Významne sa na dizajne najnovšej kolekcie podpisuje jednoduchosť, ktorá sa odráža v mliečne bielom zvršku. Decentnosť tejto nevinnej farby však plne kompenzuje excentrickosť podrážok, ktoré sa líšia od jednodlivých modelov. Charakteristická oranžová (Mercurial 360), fosforovo zelená (Hypervenom), totálna červená (Magista) a tyrkysová (Tiempo).

Ako už býva u Nike zvykom, unikátne sú taktiež detaily všetkých kopačiek. Najsignifikantnejšou je päta, na ktorej je vyobrazený trojuholník vytvorený z 32 liniek, ktoré predstavujú všetky zúčastnené krajiny šampionátu. Je zároveň plochou pre zákazkovú grafiku. Hráči si tu môžu potlačiť vlajku či iné logo reprezentujúce ich krajinu.

Nike Magista a Mercurial 360

Nike Tiempo a Hypervenom

Kolekciu kopačiek Nike "Just do It" zoženieš v kamenných predajniach a na e-shope Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football.