Nike vydáva kolekciu značky Jordan a Paris Saint-Germain

Už je to pár rokov, čo Michael Jordan prvýkrát navštívil Paríž. V roku 1985 asi netušil, ako sa v tomto módnom meste bude značke Jordan dariť. V roku 2016 bol otvorený prvý obchod a v roku 2017 prišlo partnerstvo s francúzskou basketbalovou federáciou. Avšak tá najviac vzrušujúca odmena v rámci dlhodobého súzvuku prichádza až s vôbec prvou futbalovú kolekciou Jordan, a to v spolupráci so slávnym tímom Paris Saint-Germain.

Nike Jordan x PSG collection

"Spojenie medzi Paris Saint-Germain a značkou Jordan ukazuje ambície oboch subjektov kombinovať rôzne štýly, prevedenie a inovácie. V podstate zdieľame podobné hodnoty - športové dedičstvo, vzrušujúci dizajn. Veríme, že touto spoluprácou potešíme našich fanúšikov, pomôže nám získať nové publikum a zlepši naše ciele, "oznamuje prezident PSG Nasser Al-Khelaifi.

Nike Phantom Vision "Jordan x PSG"

Sám Michael Jordan sa novej kolekcie nemôže dočkať, predsa len ide o celkom unikátne prepojenie: "Zakaždým, keď som v Paríži, cítim, že je tu pre" Jumpmana "veľa priestoru a energie. Dostať túto značku na dresy PSG je úplne iný level. Spojenie dvoch odlišných štýlov, vášnivých komunít a energie v tomto globálnom meradle vo mne vyvoláva naozajstné nadšenie. "

Nike Mercurial Vapor "Jordan x PSG"

PSG bude túto sezónu v zápasoch Ligy majstrov nosiť ohromujúcu sadu dresov s logom značky Jordan. To by však nebol "swoosh, aby sa nevytiahol s ďalšou explóziou štýlu, keď do kolekcie obliekol aj svoje modely kopačiek Mercurial Vapor a najnovšie Phantom Vision. Obe siluety sa vyznačujú decentným a jednoduchým čiernym dizajnom s detailmi loga skákajúceho "Jumpmana". Tmavý vzhľad dopĺňa ostrá červená farba, ktorá má signifikantné miesto v histórii značky Jordan a tvoria jednu zo základných klubových farieb PSG.

Novú limitovanú kolekciu týchto unikátnych kopačiek zoženieš od 14. septembra v kamenných predajniach a na e-shope Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football.