Kolekcia kopačiek Nike Dark Lightning

"Rozsvieť ihrisko"

Na nebi sa zhromažďujú tmavé mraky ozvučené mohutnými hrommi. Oslnivý žiar bleskov na zemskú pôdu priniesol novú kolekciu kopačiek Nike s názvom „Dark Lightning“. Za tlmeného burácania vydávania ďaľších skvostných kopačiek prichádza štvoritá nová sila, ktorá rozhodne zaujme tvoju pozornosť. Poď sa na ne pozrieť!

Kolekcia kopačiek Nike Dark Lightning

No teda, bol to pre Nike výdatný mesiac plný nových kopačiek. Od inovatívnej TechCraft kolekcie až po Cristianovu tretiu kapitolu. Bavili sme sa. Ako keby si ale populárna fajka schovala ďaľšie prekvapenie pre hladných fotbalových priaznivcov. S chladnými mesiacmi prichádzajú aj tmavé dizajny, a nie je tomu inak ani v prípade  „Dark Lightning“ kolekcie. Čierny tieň polial kopačky po celom svojom povrchu. Ako plíživé záblesky sa potom javia iskrivé vzory prírodných živlov. Žiarivé farebné kreácie sypmaticky doplňujú tmavý podtext.

Kolekcia kopačiek Nike Dark Lightning

Nová kolekcia „Dark Lightning“ sa objavuje aj v pouličnom prevedení NikeFootballX, čo nadväzuje na zimné obdobie, pri ktorom má halový a pouličný futbal výsostné postavenie. Takže, už si si vyhliadol svoj obľúbený pár? Elegantné Tiempo, pulzujúce Mercurial, smrtiace Hypervenom alebo kreatívne Magisty? Na našom webu Top4Football nájdeš všetky tieto páry!

Jakub Jonáš - Top4Football