Prajeme krásne futbalové Veľkonočné sviatky a upozorňujeme, že v piatok 19.4. a pondelok 22.4. bude predajňa zatvorená.

nike cr7

ZÁKLADOM SÚ SNY

KEĎ MA OBJAVILI, VŠETKO SA ZMENILO. ABY SOM SI VYSLÚŽIL ČÍSLO NA DRESE, MUSEL SOM TRÉNOVAŤ SVOJU MYSEĽ, TELO AJ ZRUČNOSTI. REKORDY, GÓLY, TROFEJE – STÁLE SOM DOSAHOVAL ĎALŠIE. HRAL SOM S VÁŠŇOU A VIEDOL S HRDOSŤOU. SEM SOM SA DOSTAL PRÁVE VĎAKA SNOM. BUDÚCNOSŤ FUTBALU SA BUDE ZAKLADAŤ NA SNOCH.

Kúpiť

1. SAVAGE BEAUTY

nike cr7
PRVÁ ZO SIEDMICH KAPITOL ŠPECIÁLNYCH KOPAČIEK – THE SAVAGE BEAUTY MERCURIAL – JE INŠPIROVANÁ RONALDOVÝM RODISKOM, VULKANICKÝM OSTROVOM MADEIRA. KEĎŽE VYRASTAL OBKLOPENÝ JEDNÝM Z NAJNIČIVEJŠÍCH PRÍRODNÝCH ŽIVLOV NA SVETE, RONALDOVA NESKROTNÁ VÁŠEŇ A ÚCHVATNÉ SCHOPNOSTI NA TRÁVNIKU SÚ ZACHYTENÉ V ŽIVÝCH GRAFICKÝCH PRVKOCH ZO ŠIESTICH FARIEB, KTORÉ SA ŤAHAJÚ PO CELEJ KOPAČKE.

2. NATURAL DIAMOND

nike cr7
KOPAČKA NATURAL DIAMOND BOLA INŠPIROVANÁ OKAMIHOM, KEDY RONALDO OPUSTIL MADEIRU, ABY USKUTOČNIL SVOJ SEN STAŤ SA NAJLEPŠÍM HRÁČOM NA SVETE. DIZAJN KOPAČKY VZDÁVA ČESŤ NÁROČNÉMU VYCIBRENÉMU A RAFINOVANÉMU HERNÉMU ŠTÝLU CR7 LESKLÝM ZVRŠKOM A HRBOĽATOU TEXTÚROU NA PÄTE, KTORÁ SA SMEROM K ŠPICI ZJEMŇUJE.

3. DISCOVERY

nike cr7
TRETIA KAPITOLA V TEJTO SÉRII KOPAČIEK JE INŠPIROVANÁ RONALDOVÝM VÝKONOM 6. AUGUSTA 2003 V LISABONE. VÝKON V ZÁPASE HO VYSTRELIL MEDZI NAJVÄČŠIE EURÓPSKE MLADÉ TALENTY A VYSLÚŽIL MU PRESTUP DO MANCHESTERU A PREMIER LEAGUE. DIZAJN KOPAČKY VZDÁVA HOLD TOMUTO OKAMIHU PROSTREDNÍCTVOM JEMNÝCH REFLEXNÝCH BODKOVANÝCH GRAFICKÝCH PRVKOV, KTORÉ VYTVÁRAJÚ VLNKOVÉ VZORY NA KLASICKOM CHRÓMOVOM PODKLADE MODELOV MERCURIAL VAPOR – KOPAČIEK, KTORÉ MAL RONALDO NA NOHÁCH VO CHVÍĽACH, KEĎ SI HO SVET PRVÝKRÁT VŠIMOL.

4. FORGED FOR GREATNESS

nike cr7
MODEL FORGED FOR GREATNESS MERCURIAL JE INŠPIROVANÝ RONALDOVÝM PÔSOBENÍM V MANCHESTERI A OSLAVUJE OKAMIH, KEDY SA Z CR STAL „CR7“. KOPAČKA VZDÁVA ČESŤ INTENZÍVNEMU PÄŤROČNÉMU OBDOBIU V ANGLICKU, KDE SI OBLIEKOL DRES SO SLÁVNYM ČÍSLOM 7 A Z TALENTU SA PREPRACOVAL AŽ NA SVETOVÚ IKONU. DIZAJN V SEBE SPÁJA KARMÍNOVÝ ZÁKLAD S KOVOVOU HORNOU. JEHO PREROD PREDSTAVUJE FAREBNÁ ŠKÁLA INŠPIROVANÁ TEKUTOU OCEĽOU.

5. CUT TO BRILLIANCE

nike cr7
PO REKORDNOM PRESTUPE RONALDO PRIŠIEL DO MADRIDU, KDE SVOJE VÝKONY EŠTE VYŠPERKOVAL. TÁTO KOPAČKA DÁVA POCTU TÝM NAJVÄČŠÍM OKAMIHOM JEHO BEZKONKURENČNEJ KARIÉRY. ČISTÝ VZOR S APLIKÁCIAMI V TVARE DIAMANTOV VYLEPTANÝ DO ZVRŠKU JE INŠPIROVANÝ PRVÝM MODELOM MERCURIAL POČAS JEHO DEBUTU ZA MADRID. VIACFAREBNÉ PRVKY ŤAHAJÚCE SA Z OTVOROV NA ŠNÚRKY V SPOJENÍ S PERLEŤOVOU VRSTVOU NA ZVRŠKU PREDSTAVUJÚ DIAMANTOVÝ LESK SYMBOLIZUJÚCI RONALDOVÚ REKORDNÚ VÝKONNOSŤ.

6. BORN LEADER

nike cr7
ŠIESTA KAPITOLA KOPAČIEK CR7 HOVORÍ PRÍBEH O JEHO SCHOPNOSTIACH PRI VEDENÍ PORTUGALSKEJ REPREZENTÁCIE K VÍŤAZSTVÁM – ČI UŽ PRIAMO NA TRÁVNIKU ALEBO SPOZA POSTRANNEJ ČIARY. FARBY ŠPECIÁLNEJ EDÍCIE SUPERFLY 360 SÚ OVPLYVNENÉ MINULÝMI SÚPRAVAMI HOSŤUJÚCICH DRESOV PORTUGALSKEJ REPREZENTÁCIE A OBSAHUJÚ SFÉRICKÉ VZORY, KTORÉ SÚ INŠPIROVANÉ PORTUGALSKOU HISTÓRIOU NÁMORNÍCTVA.
nike cr7
nike cr7

Fit

360° ŠTRUKTÚRA A LEM Z MATERIÁLU FLYKNIT TI DOKONALE OBOPNÚ NOHU A SADNÚ AKO DRUHÁ KOŽA.

Kúpiť
nike cr7

Touch

MIKROTEXTÚROVANÝ MATERIÁL FLYKNIT ZAISŤUJE PRI VYSOKEJ RÝCHLOSTI PRESNÝ KONTAKT.

Kúpiť
nike cr7

Traction

REVOLUČNÁ PODRÁŽKA V PREDNEJ ČASTI CHODIDLA TI POSKYTNE TRAKCIU PRESNE TAM, KDE TO BUDE POTREBNÉ.

Kúpiť
cr7
cr7
cr7
cr7
cr7
cr7
cr7
cr7
cr7