Veľa šťastia, zdravia!

Narodeninová oslava plná skvelej atmosféry

8 rokov, to je vyzretý vek, ktorý si hovorí o poriadnu party. Ako správni športovci sme si pripravili súťažné popoludnie. Kde inde, než na známej adrese v našej pražskej predajni na Ječnej 15. Vynikajúce počasie a ešte lepšia atmosféra dokreslila scenériu plnú futbalových akcii za prítomnosti českej futbalovej legendy Davidu Lafatu. Párty mohla začať!

Obuť kopačky a pripraviť dres s vlastným číslom. Tradičné privítanie Honzu Webera pred kamerou, ktorému jednohlasne pomohli všetci účastníci, odštartovala pompézna narodeninová oslava.

Narodeninová oslava T4F

Celé popoludnie sme už potom mohli sledovať, ako medzi sebou súťažia mladí futbalisti o hodnotné ceny od značky adidas, kopačky Predator 18, loptu Telstar a športovú tašku.

Tentoraz sa nepočítali len strelené góly, ale aj populárne "jasličky", prenos streľby na našej strelnici a kreativita v následnom freestyle súboji. To už s chuťou hodnotil náš cenný hosť, česká futbalová legenda, David Lafata.

Narodeninová oslava T4F

Futbalová akcia išla tak ladne, že najväčšiou ťažkosťou sa zdalo, že bude len rozkrojiť a zjesť tú honosnú tortu. Aj keď, s dobrými výkonmi rastie chuť.

Narodeninová oslava T4F

Nezostávalo tak už nič iné, než rozdať ceny tým najúspešnejším a rozlúčiť sa. A tak sa vidíme na ďalšej oslave, o rok starší a krajší.

Tím Top4Football.