Najlepšie futbalové reklamy na Top4Football

Kto by ich nemiloval? Motivačné, napínavé, dychberúce aj zábavné. Také sú tie najlepšie futbalové reklamy a tie teraz môžeš sledovať všetky na jednom mieste! Rozhodli sme sa pozbierať tie najlepšie snímky, ktoré kedy boli vyrobené. Všetky ich nájdeš v našom YouTube playlistu a teraz ti už predstavujeme prvých 5 z nášho zoznamu, prajeme krásne divadlo!

Nike – Ronaldinho Crossbar

Video, ktoré písalo históriu. Video, ktoré ako prvé dosiahlo milióna zhliadnutí na YouTube. Legendárna reklama s Ronaldinhom v hlavnej úlohe je úplným klenotom, ktorý musí poznať každý futbalista. Pohrať sa s loptou, predviesť pár trikov a štyrikrát v rade trafiť brvno bez jediného dotyku lopty so zemou? Očividne žiadny problém pre brazílskeho kúzelníka. Jedna otázka však zostáva ... fake alebo real?

Manchester United v lietadle

Zostava červených diablov bola v roku 2010 plná zvučných mien ako Edwin van der Sar, Wayne Rooney, Paul Scholes alebo Patrice Evra, preto nie je divu, že reklama Turkish Airlines sa stala hitom. Keď totiž miluješ futbal a guľatý nezmysel s názvom lopta, tak je skrátka jedno, či si práve na ihrisku alebo v lietadle.

Nike – Winner Stays On

Kto prehrá, ide z ihriska. Ikonická reklama z dielne Nike ti predstaví celú plejádu tých najlepších svetových hráčov, ktorí sa stretnú na ostrie noža v bitke o všetko. Alebo je to snáď len partička chalanov hrajúci na ihrisku za domom? Neimituj tvojho hrdinu, staň sa ním!

Pepsi - majstrovstvá sveta 2010

V roku 2010 hostila svetový šampionát Juhoafrická republika a celý turnaj sa niesol nielen v duchu osláv futbalu, ale celého afrického kontinentu. Rovnakej témy sa držala aj Pepsi, ktorá si na pomoc prizvala peknú riadku geniálnych futbalistov. Messi, Henry, Lampard, Kaká, Drogba a ďalšie hviezdy bojujú o plechovku Pepsi s africkými deťmi, výhoda domáceho prostredia je však úplne zásadná. Afrika skrátka miluje futbal.

Nike – Write the Future

Podarí sa ti zápas a je z Teba hviezda. Bude ťa oslavovať celý národ, postaví ti sochu, pomenujú po tebe štadión, tvoje meno bude na všetkých titulných stranách novín. A čo ak nie? Uvariť si fazulu v karavane s Waynom Rooneym tiež nie je zlé predsa. Hoď to za hlavu, píš si sám vlastnú budúcnosť! Nezabudnuteľnú reklamu od Nike radíme v našom rebríčku na úplný vrchol, súhlasíš s nami?

Tak to bolo prvých 5 legendárnych reklám, ktoré sme si pre Teba pripravili.

Poznáš lepšie? Podeľ sa s nami o tvoju obľúbenú reklamu v komentároch, my vyberieme tie najlepšie a pridáme ich do nášho playlistu. Tešíme sa na tvoje nápady!

Mikoláš Bartoš – Top4Football.

Komentáre

    Okomentuj článok, zatiaľ tak nikto neurobil