Lopta adidas FINALE16

"Lopta Ligy majstrov s posolstvami tých najlepších"

Spoločnosť adidas predstavila oficiálnu loptu pre skupinovú fázu UEFA Ligy majstrov 2016/2017. Lopta, ktorou sa bude rozhodovať o víťazoch najprestížnejšej súťaže v klubovom futbale, má nový dizajn, obsahujúci odkazy od hráčov, čo pre nich znamenajú víťazstvá.

Ručne písané odkazy od najlepších hráčov na svete, počnúc Mesutom Őzilom, Tonim Kroosom, Jamesom Rodriguezom či Garethom Baleom, obsahujú, čo pre nich znamená víťaziť. „Hraj si svoj život, ja si hrám svoj,” napísal Őzil. Toni Kroos pridal: „Kontrola nad hrou je všetkým.” James Rodriguez odkazuje: „La creatividad gana,“ čo v preklade znamená „kreativita vyhráva,” zatiaľ čo Bale ho doplňuje: „...rýchlejší ako strela.”

Lopta je zložená z bielych panelov, ktoré obkolesujú zelené hviezdy. Celá je dizajnovaná témou UEFA Ligy majstrov a jej emblému. Hviezdami pokryté časti obsahujú vonkajší náter textúry, charakteristický pre všetky lopty adidas pre UEFA Ligu majstrov, aby poskytli dokonalý povrch a optimálny grip pre rôzne podmienky na ihrisku.

Lopta sa bude používať na zápasoch od 13. septembra do 7. decembra 2016.

Loptu adidas FINALE16 a ďalšie sú dostupné v kategórii "futbalovej lopty adidas" na našom e-shope.

Lopta adidas Finale16