Lionel Messi predstavil svoje nové adidas Nemeziz

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Prečo sa registrovať?

Vďaka registrácíí získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
Registrovať
Košík je prázdny.

Lionel Messi predstavil svoje nové adidas Nemeziz

Lionel Messi predstavil v Barcelone svoje nové kopačky adidas Nemeziz za našej prítomnosti.

Keď vyrazíte do Barcelony, očakávate, že uvidíte neobyčajné a mimoriadne veci. Presne to sme zažili my. Lionel Messi za našej prítomnosti predstavil svoje úplne nové kopačky z kolekcie „Cold Blooded“ a pomyselne odštartoval turnaj tango league. V Barcelone to opäť raz žilo.

Lionel Messi je neobyčajný a vzácny hráč a preto na rozdiel od ostatných na neho čakala pompézna akcia, na ktorej dostal svoje zákazkové kopačky potom, čo sa mu zniesli do náručia z lietajúceho drona. Áno, takto dostáva kopačky jeden z najlepších hráčov histórie.

Aby si mohol vyzdvihnúť svoje nové strelky, ktoré ako posledné doplnili oslnivú kolekciu „Cold Blooded“, pridal sa Messi do spoločnosti turnaja Tango league pre tímy z najrôznejších krajín Európy. Strhujúce tempo hráčov na okamih pokleslo, keď mohli na vlastné oči, rovnako ako my, uvidieť svojho hrdinu a potriasť si s ním rukou. Leo je pripravený nazuť Nemeziz s pomyselným vstupom do druhej polovice sezóny. Nazuješ ich tiež?

Messi
Messi
Messi
Messi
Messi
Messi
Messi
Messi
Messi

Jakub Jonáš - Top4Football

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadruješ súhlas s ich použitím. Ďalšie informácie.