Nike Hypervenom 3 Tech Craft

"Čierny preliv nových kopačiek Nike"

Nike Hypervenom prichádza na Tech Craft party trochu neskôr. Avšak na scénu nastupuje v neohrozenom a dokonale prepracovanom obleku. Ohromujúca hostí s vystúpeným koženým materiálom Alegria, namiešaný s čiernym prelivom dizajnu predošlej kolekcie Tech Craft. A keď do toho pridáme elegantné záblesky žiarivej zelenej farby, máme tu pred sebou ďalší skvostný kúsok.

Nike Hypervenom 3 Tech Craftt

Spoločnosť Nike si počkala až príde na scénu pompézna tretia generácia kopačiek Hypervenom, aby potom mohla ponoriť svoju najnovšiu pýchu do dizajnu Tech Craft s mäkším povrchom a citlivejším materiálom. Ako funguje toto spojenie? Priamo nebezpečne! Veľmi sa nám pozdáva novo vyskúšaná vankúšiková technológia, ktorá sa nepatrne skrýva pod prikrývkou menom Tech Craft. Všetko magicky dopĺňa tmavý odtieň zelenej farby a vytvára tak z kopačky smrtiaci nástroj.

Nike Hypervenom 3 Tech Craft

Nová kolekcia vypustená vo verziách s Dynamit Fit Collar ponožkou a tiež bez nej umožňuje fanúšikom zaujímavý výber. Esteticky bezchybná kopačka s nabúchanou technológiou, decentné prvky a smrtiaci účinok. Veľmi chutná Tech Craft hrozba.

Jakub Jonáš - Top4Football