Po–Pi: 09:00 – 17:00 02 33 056 449
Prihlásenie
 • Prihlásenie

  Prečo sa registrovať?

  Vďaka registrácii získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
  Registrovať

Hraj rýchlo. Trénuj rýchlejšie

"Tréningová kolekcie Nike"

Hraj rýchlo. Trénuj rýchlejšie. Týmto heslom sa držia v spoločnosti Nike, ktorá vyvinula pre tréningovú plochu jedno z najprogresívnejších vybavení. Všetky komponenty tejto výbavy sú vyrobené tak, aby si svoje zručnosti zlepšoval lepšie, rýchlejšie a silnejšie. Šampióni sa rodia, keď ich nikto nevidí. Áno, na tréningovom ihrisku.

Mikina Nike

Nike zaviedla svoju novú tréningovú kolekciu do zatiaľ neprebádaných výšin, a môže sa tak smelo vychvaľovať svojimi vylepšenými produktami. Technológia Aeroswift s priedušnými a veľmi ľahkými materiálmi umožňujú pocit ľahkosti a komfortu pri každom pohybe. Sú ľahšie a udrží ťa v suchu. Poznáš ten nepríjemný, otravný pocit toho, keď ti oblečenie nesedí, prekáža ti a musíš si ho každú chvíľu upravovať? Tak s týmto na Nike nechoď! Prispôsobivý materiál ti okamžite sadne na mieru a ty sa môžeš plne sústrediť na maximálny výkon.

Trencle Nike

V tréningovom vybavení Nike nechýbajú bundy, mikiny, tepláky. Avšak blíži sa nám leto, a tak tí odporúčame inovatívne tréningové oblečenie - tričká, šortky a tiež funkčné prádlo. Všetky tieto komponenty ponúkame aj v detských veľkostiach. Na svoje si prídu futbalisti a futbalistky od najmenších až po najväčších. Objavuj tréningovú kolekciu Nike na Top4Football.sk!

Jakub Jonáš - Top4Football