Global boot spotting

Máme za sebou naozaj náročný týždeň plný skvelého futbalu a individuálnych výkonov, vďaka ktorým sa nám náramne predviedla nová kolekcia kopačiek. Nášmu výberu úradovali strelci, tak si ich poďme predstaviť.

Lionel Messi (FC Barcelona) – adidas Nemeziz 18.1

Leo Messi sa prezul do najnovšej farebnej kombinácie kopačiek Nemeziz 18.1 z kolekcie „Exhibit pack“. Udialo sa tak vôbec po prvýkrát, kedy dal argentinský poloboh prednosť bežnej kolekcii pred kopačkami Nemeziz zo svojej rady. Ani sa Leovi nedivíme, táto farba mu nesmierne sedí. To, že v týchto kopačkách začal s tromi gólmi v dvoch zápasoch, ani nemusíme zmieňovať.

Lionel Messi

Gonzalo Higuaín (FC Chelsea) – Nike Phantom Venom 

Ak si zástupcovia Nike vysnívali dokonalú prezentáciu svojej novej pýchy v podobe kopačiek PhantomVNM, Gonzalo Higuaín im musel rozhodne urobiť radost. Domáca premiéra v dresu Chelsea a dva exkluzívne góly, ktoré ukázali, že sila prichádza. 

Gonzalo Higuaín

Krzysztof Piatek (AC Milán) – adidas X 18+

Nepatrné preskúmanie súpera v prvom ligovom zápase, určenie slabín a dvojité uštipnutie v následnom pohárovom strete. Tak začal polský strelec Krzysztof Piatek svoju misiu v drese veleslavného AC Milán. Cez víkend následne zariadila kométa letošnej sezóny remízu na horkej pôde olympijského štadiónu proti AS Rím. Kopačky adidas X 18+ z najnovšej kolekcie „Exhibit pack“ mu očividne sedia náramne.

Krzysztof Piatek

Sergio Agüero (Manchester City) – Puma ONE 19.1.

Akoby bol pre tieto zápasy zrodený. Sergio Agüero udrel, keď to „Cityzens“ potrebovali najviac. Znovu, znovu a znovu. Pocítil to Arsenal a argentinský škorpión s pohľadom zabijaka pre seba ukoristil už desiaty hattrick v Premier league. Pred ním už je len legendárny Allan Shearer s jedenástimi zápismi. Otázka času. 

Sergio Agüero

Vinicius Junior (Real Madrid) – Nike Mercurial Vapor XII

O tom, že tento chalan bude výnimočný, boli v kráľovskom veľkoklube presvedčený už pri jeho nákupe. Teraz si mladučký a nezkrotný Vinicius získáva priaznivcov a vedenie klubu na svoju stranu i na ihrisku. Spolu s ďalšími hráčmi predstavil nový design kopaček Nike Mercurial z kolekcie „Game Over“. 

Vinicius Junior

Jakub Jonáš - Top4Football.