Global boot spotting

Aj keď býva jemne označovaná ako pár nudných dní bez klubového futbalu, tak posledný reprezentačná prestávka v jesennej časti sezóny ponúkla explóziu žeravých modelov kopačiek. Niet na čo čakať, poďme si ich ukázať.

Jadon Sancho (Anglicko) – Nike Mercurial Superfly VI

Vychádzajúca anglická hviezdička vstupuje do sveta veľkého futbalu Galaktickými výkonmi, a predovšetkým v štýle. Spoločne s ďalšími vybranými hráčmi obul pre svoj prvý seniorský štart za reprezentáciu Anglicka druhú vlnu dizajnu kopačiek Mercurial Superfly z kolekcie "Always Forward".Jadon Sancho - Nike Mercurial Superfly VI

Steven Nzonzi (Francúzsko) – adidas Copa 19.1

Potom, čo sme v posledných mesiacoch zaznamenali vysokého záložníka v čiernej verzii kopačiek značiace jeho odchod z Nike, to vyzerá, že prechádza k trom pruhom. Francúz sa v zápase proti Holandsku objavil v zbrusu nových kopačkách Copa 19.1 .

Steven Nzonzi - adidas Copa 19.1

Giorginio Wijnaldum (Holandsko) – adidas X 18.1

Záložník tulipánov bol jednou z najvýraznejších tvárí Holandska postupu medzi užšiu elitu Ligy národov. Svoj gól pri víťazstve nad Francúzskom strelil s novými kopačkami adidas X 18+ z aktuálnej kolekcie „Initiator pack“. Ginimu to jednoznačně pristalo.

Giorginio Wijnaldum - adidas X 18.1

Dani Ceballos (Španělsko) – Nike PhantomVSN

Španieli zažili horký záver svojej skupiny Ligy národov, však šikovný mladík Dani Ceballos utešil oko diváka, keď sa predstavil v inverznom dizajne kopačiek Phantom Vision z kolekcie „Always Forward“.

Dani Ceballos - Nike PhantomVSN

Wayne Rooney (Anglie) – Nike Hypervenom Phantom

Legenda dala emotívny zbohom. Wayne Rooney sa symbolicky rozlúčil s veľkolepou reprezentačnou kariérou s modelom kopačiek Hypervenom Phantom z kolekcie "Just do it" pre uplynulé Majstrovstvá sveta v Rusku. A v tom odchádzam "Wazza" celý v bielom.

Wayne Rooney - Nike Hypervenom Phantom

Leroy Sane (Německo) – Nike Mercurial Vapor XII

Prvý gól za reprezentáciu a za pár dní prvý súťažný gól za reprezentáciu. Charakteristický rýchlik z Manchesteru bol v ohni. Darilo sa mu v kopačkách Nike Mercurial Vapor z kolekcie "Always Forward", čím napodobnil Jadon Sancha, Saula Nigueze a ďalšie mladé hviezdy.

Leroy Sane - Nike Mercurial Vapor XII

Dele Alli (Anglie) – adidas Predator 19+

Kopačky Predator 19 prišli tak trochu v tieni pompézneho vydania modelu Copa 19, ktoré si pre seba prevzali všetku slávu. Dele Alli, jeden z predátorských protagonistov, sa ukázal v úplne novej farebnej kombinácii z kolekcie "Initiator pack" v zápase proti Chorvátsku. Skvele tak zladil prenikavú červenú s rovnako farebnými detailmi na čistom drese Albionu.

Dele Alli - adidas Predator 19+

Jakub Jonáš - Top4Football.