G-FORM, KOMPRESNÝ OBLEČENIE 

"Inteligentné futbalové chrániče, ktoré ťa drží v bezpečí"

V dnešnom futbalovom svete nie je tajomstvom, že hráči väčšinou podceňujú príslušenstvo a doplnky, ktoré môžu buď zlepšiť ich pocit pri hre, alebo ich ochrániť pred bezcitnými súpermi. Jednou z týchto mnohokrát nepatrných vecí sú aj chrániče. Niektorí futbalisti veria, že  chrániče sú obyčajnou nepríjemnosťou a niečím, čo ich vyrušuje pri plynulosti hry. Nová technológia spoločnosti G-Form nás však presviedča o opaku!

G-Form kompresný oblečenie.

Chrániče, kompresné tričká a nohavice G-Form predstavujú najnovšie a najprogresívnejšie zmeny v oblasti ochrany hráčov na futbalovom trávniku. Až doteraz futbalisti nosili chrániče z tvrdého materiálu, ktorý sa často ani zďaleka nemohol prispôsobovať tvaru ich nohy. G-Form ponúka flexibilnejší a prispôsobivejší materiál, ktorý je navyše neskutočne pohodlný. Inteligentná pena predstavuje vylepšený ochranný prvok, ktorý absorbuje energiu vytváranú tlakom na chrániče a zmierňuje tak nepríjemnú bolesť po zákrokoch súperov.

Detail G-FORM kompresní oblečení.

Snáď každý futbalista už niekedy okúsil nielen tvrdosť protihráčov, ale aj samotného trávnika. Nepríjemné pády, bolestivé odreniny a modriny, to všetko je súčasťou víkendových zápasov. G-Form tak prichádza s novinkou v podobe kompresného oblečenia, ktoré využíva technológiu inteligentnej peny na najčastejších miestach dopadu tela. Ramenné kĺby, bedrá a chrbát sú tak chránené pred bolestivými nárazmi. Chceš byť v bezpečí? Zvoľ G-Form!

G-Form pre brankare.

Jakub Jonáš - Top4Football