FUTURE párty v Londýne

Balotelli, Arnautovič a MHD spoločne s nami predstavili v Londýne nové kopačky Puma FUTURE

Najznámejšia mačkovitá šelma ovládla pondelňajšiu noc v Londýne a predstavila svoju najžiarivejšiu pýchu kopačky Puma FUTURE 18.1 NetFit. Vášnivá futbalová akcia, prenikavé reflektory v temných priestoroch a žiarivé hviezdy na scéne dopomohli k tomu, že sa budúcnosť ocitla v prítomnosti. My z Top4Football sme boli pri tom.

Spleť mladých tvárí plných nečakaného talentu sa stretla v podzemných priestoroch rušnej londýnskej noci, aby si vyskúšala najnovšie kopačky Puma FUTURE v rozmanitých herných disciplínach. Napäté súboje dvaja na dvoch, slalomová trať či presnosť streľby boli prispôsobené prielomovému viazaniu kopačiek. Mladí nadšenci si tiež mohli vďaka špeciálnym kamerovým efektom vyskúšať, aké to je levitovať vo vzduchu. A to nebolo rozhodne všetko, čo na nás čakalo. 

Balotelli, Arnautovič a MHD spoločne s nami predstavili v Londýne nové kopačky Puma FUTURE

Pompézne pokrstenie potom Puma nechala na svojich veľkých hviezdach Mariovi Balotellimu a Markovi Arnautovičovi. Elektrickú atmosféru noci potom spestrili hiphopoví umelci MHD a Krept & Konan.

Puma future event

Pôsobivé výkony, uvoľnená atmosféra, moderný zvuk a jedny z najžiadanejších umelcov v hre. V Londýne sme zažili všetko, vďaka čomu je Puma momentálne významným hráčom. Vypadá to, že šelma je pripravená na grandiózny rok. 

Puma Future

Jakub Jonáš - Top4Football