Futbalová škola Petra Čecha

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Prečo sa registrovať?

Vďaka registrácíí získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
Registrovať
Košík je prázdny.

Od 17. 1. do 21. 1. doprava zadarmo od €20.

Futbalová škola Petra Čecha

Na začiatku školských prázdnin sa uskutočnil ďalší z úspešných ročníkov Futbalovej školy Petra Čecha. Prvý deň v Zruči pri Plzni a druhý deň v Prahe na Strahove mali malí nadšenci a nadšenkyne, ktorí vzhliadajú za veľkou futbalovou kariérou, šancu naučiť sa nové futbalové zručnosti. A kde to ide lepšie, než v prítomnosti najlepšieho, českého futbalového brankára posledného desaťročia? Všetci prihlásení absolvovali niekoľko tréningov, dokonca aj pod vedením trénerov z mládežníckej akadémie Arsenalu. Spoluhráča im chvíľu dokonca robil aj sám Petr Čech, ktorý odovzdával cenné rady tiež na prednáškach v rámci futbalovej školy.

přednáška o kopačkách puma

Vďaka spoločnosti Puma sme mali exkluzívnu príležitosť byť pri tejto skvelej udalosti. So sebou sme priviezli nové kopačky Puma ONE, ktorých technológiu predstavil freestylový majster sveta Honza Weber. Cez 150 chalanov a dievčat si ich mohlo vyskúšať pri súťažiach v presnosti a tvrdosti streľby, pri ktorých sme rozdávali darčeky od Pumy. Sme veľmi radi, že sme za celý tím Top4Football boli súčasťou tohto skvelého projektu, ktorý vďaka Petrovi a všetkým organizátorom úspešne funguje už niekoľko rokov. Vďaka týmto futbalovým školám môžu mladí futbalisti nielen rozvinúť svoje zručnosti, ale aj sa stretnúť so svojím idolom.

kopačky puma

Jakub Jonáš - Top4Football

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadruješ súhlas s ich použitím. Ďalšie informácie.