Futbalové chrániče G-FORM

"Jedine inteligentné futbalové chrániče na svete."

Futbal je nádherná, ale aj veľmi tvrdá hra. Bojuje se na hranici možností, nervy pracujú. Nikto nechce súperovi nechať ani centimeter priestoru. Na ihrisku sa iskrí. Nohy trpia, a preto hráči vyžadujú od chráničov komfort a istotu. Na nohe necítiť takmer nič a pritom byť v bezpečí. Spoločnosť G-Form prichádza s technológiou, ktorá toto umožňuje. Poďme sa na ňu pozrieť.

Futbalové chrániče G-Form.

Unikátny koncept a pokročilá technológia. G-Form produkuje chrániče, ktoré vďaka návleku s pevnou látkou ľahko priľnú k nohe. Ihneď vytvárajú dokonalé spojenie s končatinou. Inteligentná pena zmierňuje a absorbuje energiu, ktorá je vytvorená tlakom na chrániče, a tak pomáha k tomu, aby zákroky nespôsobovali výraznú bolesť. Poškodenie však nehrozí. Mäkká a flexibilná pena sa po chvíli vracia do svojej pôvodnej podoby.

Futbalové chrániče G-Form.
 
Už žiadne tejpy, obmotávanie páskami a nepríjemnosti spojené s chýbajúcim pohodlím. Chrániče G-Form Pro-S a Pro-S Elite tvoria produkt, ktorý sa stáva tvojím ochrancom. Obrovskou výhodou je, že návlek zostává pevne usadený a perfektne drží na nohe. Noha však zároveň nie je upätá a svaly pracujú tak, jak majú. Hráči s týmito chráničmi dostanú to, čo potrebujú. Budeš v bezpečí a môžeš si naplno užívať hru.

Chceš svoj pár? Získaj ho na našem webu Top4Footbal.sk

Jakub Jonáš - Top4Football