FOOTBALL FASHION

"Futbal je život. Život je móda"

Svetlá reflektorov, kamier a mikrofónov. Tisíce fanúšikov na štadióne, ďalšie milióny pri televíznych obrazovkách. Futbal však nie je len 90 minút na ihrisku. Záverečným hvizdom rozhodcu to len začína. Tlačové konferencie, marketingové akcie, reklamy, sociálne siete. To všetko, a ešte viac, patrí do života profesionálneho futbalistu. Čím lepšie dokážeš zaujať fanúšika, tým väčší úspech máš. Musíš vyzerať skvele. Aj tým sa zaoberá náš nový projekt Football Style. Nahliadni do života svojich idolov!

Nike FC

Do života hráčov patria rýchle autá, obrovské vily, pekné ženy a tiež móda. Futbalista je verejne známa osobnosť, neprejde po ulici bez toho, bez toho aby ho fanúšik či fanúšička nepožiadali o fotku. Aj kvôli tomu musí dobre vyzerať. Zlepšuje je to jeho imidž. Naberá tým na popularite.

Často prichádza s kreatívnymi outfitmi, novými módnymi kúskami, ktoré fascinujú a poburujú zároveň. Ľudia to však milujú, inšpirujú sa a nasledujú svoj idol. Chcú mať rovnaké účesy, vyzerať na ihrisku presne ako on. Aj preto svetové značky prichádzajú s hráčskymi kolekciami. Zobrazujúcich ich životné príbehy, cestu na vrchol a obľúbené módne štýly. Produkty sa stávajú atraktívnejšími a hodnotnejšími. Prinášajú ohromné ​​zisky a hráčov samotných baví ich úzka spojitosť s fanúšikmi. Cristiano Ronaldo a Neymar v Nike, Leo Messi a Paul Pogba v adidase. To sú najvýraznejšie postavy svetovej futbalovej módy s vlastnými kolekciami.

boty nike

Futbalová móda zasahuje a ovplyvňuje fanúšika. Napríklad spoločnosť Nike vytvorila imaginárny futbalový klub Nike F.C. Dokonalý nápad a ikonický názov znázornený na spoločenskom oblečení tejto značky. Hry s farbami, dizajnmi a novými materiálmi dostávajú módu na ďalšiu úroveň. Toto všetko nechýba v našom obchode Top4Football. V Bratislave na Grösslingovej 7 objavíš celú fashion sekciu. Nájdeš tu všetko. Od tenisiek až po vkusné oblečenie. Spoločne s Football Style ti poradíme, ako mať štýl.

Jakub Jonáš - Top4Football