Futbalový turnájek Football cage challenge

Hráči v akci. Adidas turnaj.Futbalový turnaj, ktorý sa odohral u nás v bratislavské futbalovej špeciálke na Grösslingovej ulici číslo 7. Spoločnosť adidas prostredníctvom tejto promo akcie predstavil novú kolekciu kopačiek s názvom „SPEED OF LIGHT“.

Už ako samotný názov novej kolekcie naznačuje, v turnaji išlo najmä o vysokú rýchlosť doplnenú o výnimočné nasadenie. Každý chcel vyhrať. Niet sa čo čudovať, prvá cena bola naozaj veľmi atraktívna – kopačky na celý rok zadarmo. Víťaz získal jeden pár kopačiek z každej novej kolekcie kopačiek značky adidas, t. j. minimálne každý štvrťrok po dobu celého roka.

Hráči v akci. Adidas turnaj.Počas celého podujatia vládla na predajni výborná atmosféra. O futbale a najmä o kopačkách sa hovorilo na každom rohu. Všetci zúčastnení dostali možnosť vyskúšať a zahrať si vo všetkých troch modelových radoch značky adidas. A verte bol o ne veľký záujem. Kopačky adidas X, Ace, či Messi ste mohli vidieť na takmer každom hráčovi, ktorý sa v našej aréne ukázal.

Na turnaj bolo prihlásených vyše 20 účastníkov, čo znamenalo, že o zábavu na piatkové popoludnie bolo postarané. Hralo sa systémom 1 vs 1 v osemhrannej FUTBOX klietke, ktorá bola špeciálne navrhnutá pre toto podujatie. Víťazom sa stal Niko Pochylý, ktorý v strhjúcom finále zvíťazil nad Martinom Dužekom až po zlatom góle 7:6.

Turnaj v spolupráci s adidas sa veľmi podaril a už teraz tešíme na ďalšie podujatia, ktoré vám prinesieme. 

Hráči v akci. Adidas turnaj.