Po–Pi: 10:00 – 18:00 02 33 056 449
Prihlásenie
 • Prihlásenie

  Prečo sa registrovať?

  Vďaka registrácii získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
  Registrovať

Doprava

Možnosti platby za tovar

 1. Platba v hotovosti - celkovú sumu za nákup tovaru je možné uhradiť pri osobnom odbere v prevádzke dodávateľa.
 2. Dobierka - tovar môžete zaplatiť v hotovosti pri prevzatí zásielky od dopravcu alebo na pobočke Zásielkovňa.sk. Táto možnosť je u nás úplne zdarma.
 3. Bankovým prevodom -  zaslaním kúpnej ceny na bankový účet dodávateľa identifikovaný variabilným symbolom.  Po potvrdení objednávky Vám pošleme číslo účtu a variabilný symbol platby. Len čo budú peniaze pripísané na účet, tovar odošleme. V prípade osobného odberu Vás budeme kontaktovať ohľadom dohody o prevzatí tovaru.
 4. Kartou online - platba jednoducho kartou online. Pomocou portálu GOPAY môžete bezpečne a rýchlo zaplatiť akoukoľvek z bežných platobných kariet. Prijímame tieto platobné karty: MasterCard, Eurocard, Maestro, Visa a Visa Electron.

Kupujúci môže tovar prevziať zásadne až po jeho úplnom uhradení, pokiaľ nie je dohodnuté inak.

Osobný odber tovaru

Osobní odber tovaru v našej prevádzke - objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť zdarma v našej predajni v Bratislave. Hneď ako bude objednávka pripravená, pošleme Vám e-mailom výzvu k vyzdvihnutiu tovaru.

Osobný odber tovaru na pobočke Zásielkovňa.sk -  Pokiaľ to k nám máte ďaleko, ponúkame vám možnosť osobného odberu tovaru na niektorej z viac ako stovky pobočiek Zásielkovňa.sk po celom Slovensku. Za dopravu na pobočku platíte iba 2€. Vo chvíli, keď je objednávka pripravená k prevzatiu, Vám z pobočky príde informačný e-mail a SMS.

Zaslanie tovaru

 1. DPD -prepravná spoločnosť DPD doručuje tovar na zadanú adresu nasledujúci pracovný deň po odoslaní. Šofér Vás bude kontaktovať pred dodaním zásielky (prevážne hneď ráno) a oznámi Vám predpokladaný čas doručenia.

  Pokiaľ by Vám termín nevyhovoval, môžete si ho po dohode s dopravcom zmeniť. Doručenie môžte napríklad presunúť na nasledujúci pracovný deň.

  Cena objednávky Platba prevodom/kartou Platba v hotovosti (dobierka)
  €0 - €74 €3,5 €4,5
  €75 a viac zdarma €1