Doprava Top4Football.sk

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Prečo sa registrovať?

Vďaka registrácíí získaš množstvo výhod

 • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
 • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
 • Sledovanie stavu vašej objednávky
 • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
Registrovať

Košík je prázdny.

Doprava

Možnosti platby za tovar

 1. Platba v hotovosti - celkovú sumu za nákup tovaru je možné uhradiť pri osobnom odbere v prevádzke dodávateľa.
 2. Dobierka - tovar zaplatíš v hotovosti pri prevzatí zásielky od dopravcu alebo na pobočke Zásielkovňa.sk. Táto možnosť je u nás úplne zdarma.
 3. Bankovým prevodom - zaslanim kúpnej ceny za bankový účet dodávateľa identifikovaný variabilným symbolom.

  Po potvrdení objednávky ti pošleme číslo účtu a variabilný symbol platby. Len čo budú peniaze pripísané na účet, tovar odošleme. V prípade osobného odberu Ťa budeme kontaktovať ohľadne dohody o prevzatí tovaru.

 4. Kartou online - platba jednoducho kartou online. Pomocou portálu GOPAY môžete bezpečne a rýchlo zaplatiť akoukoľvek z bežných platobných kariet. Prijímame tieto platobné karty: MasterCard, Eurocard, Maestro, Visa a Visa Electron.

Kupujúci môže tovar prevziať zásadne až po jeho úplnom uhradení, pokiaľ nie je dohodnuto inak.

Osobný odber tovaru

Osobní odber tovaru v našej prevádzke - objednaný tovar si môžeš vyzdvihnúť zdarma v našej predajni v Bratislave. Hneď ako bude objednávka pripravená, pošleme ti e-mailom výzvu k vyzdvihnutiu tovaru.

Osobný odber tovaru na pobočke Zásielkovňa.sk - Pokiaľ to k nám máš ďaleko, ponúkame ti možnosť osobného odberu tovaru na niektorej z viac ako stovky pobočiek Zásielkovňa.sk po celom Slovensku. Za dopravu na pobočku platíš iba 2€. Vo chvíli, keď je objednávka pripravená k prevzatiu, ti z pobočky príde informačný e-mail a SMS.

Zaslanie tovaru

 1. DPD - prepravná spoločnosť DPD doručuje tovar na zadanú adresu nasledujúcí pracovný deň po odoslání. Šofér ťa bude kontaktovať pred dodaním zásielky (prevážne hneď ráno) a oznámi ti predpokladaný čas doručenia.

  Pokiaľ by ti termín nevyhovoval, môžeš si ho po dohode s dopravcom zmeniť. Doručenie môžeš napriklad presunút na nasledujúci pracovní deň.

  Cena objednávky Platba prevodom/kartou Platba v hotovosti (dobierka)
  €0 - €74 €3,5 €3,5
  €75 a viac zdarma zdarma

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadruješ súhlas s ich použitím. Ďalšie informácie.