Detské kopačky pre mladé nádeje

"Nike a adidas pripravujú svoje top modely aj pre tých najmenších futbalistov"

Slávni profesionálni hráči sú pre mladých nádejných futbalistov neodmysliteľnou inšpiráciou v ich ceste za podobným osudom a slávou. Vidia sa v nich. Pri pouličných „bitkách“ sa na nich hrajú a imitujú ich herný štýl a pohyby. Chcú si obúvať rovnako dobré kopačky. Aj pre to sme pre mladé nádeje vyčlenili detskú sekciu. Stačí do nej nahliadnuť!

Dětské kopačky adidas a Nike

Športové spoločnosti v poslednej dobe veľmi dbajú na rozšírenú ponuku produktov v detských veľkostiach. Populárne kopačky s ponožkou, alebo bez šnúrok sa začali objavovať aj pre tých najmenších futbalistov. Značná zmena oproti minulým rokom, keď mladí chalani mohli len ticho dúfať, že im čo najskôr vyrastie noha, a môžu tak obúvať tie najlepšie páry kopačiek.

Dětské kopačky adidas a Nike

Medzi najpopulárnejšie páry patria modely kopačiek adidas X a ACE, a tiež úplne nová tretia generácia kopačiek Nike Hypervenom 3. Model Phantom DF je dokonalou miniatúrou svojej dospelej kolegyne. Mladí hráči tak zažívajú podobný pocit ako ich idoly. Cenovo najprijateľnejší a tiež najobľúbenejší je model Nike Mercurial Victory. Pár, ktorý tiež ponúka populárnu ponožku, chlapci milujú.

Mladí hráči si u nás vyberú nielen kopačky, ale aj kvalitné vybavenie na tréning. Sleduj novinky v detskej sekcii a buď pripravený do hry!

Jakub Jonáš - Top4Football