Od najdrahších k najlacnejším - cenové kategórie Nike Mercurial

Každý z nás si praje kopačky tých najlepších. Čo však robiť, keď sú pre nás momentálne až príliš drahé, a nie každý z nás si môže dovoliť minúť taký balík peňazí za najvyšší rad. Vybrali sme najnovšie kopačky Nike Mercurial, aby sme ťa previedli všetkými cenovými kategóriami a ty si sa mohol rozhodnúť, ktorú variantu zvolíš. 

Lacné proti drahým kopačkám. Večná debata a rozhodovanie medzi aktívnymi futbalovými hráčmi. Nablýskaný najvyšší rad plný nových inovácií a technológií je neustále vo svetle pozornosti. Nike však svojimi poslednými kolekciami slušne vyrovnáva všetky svoje rady tak, aby ponúkli to najlepšie z každej cenovej kategórie. Takže ak si nie si istý, akú si vybrať, aby si bol maximálne spokojný, čítaj ďalej a inšpiruj sa.

Cenové kategórie Nike Mercurial

Nike Mercurial Superfly 7 Elite a Mercurial Vapor XIII Elite

Najvyšší rad zbrusu novej generácie kopačiek Mercurial nemusíme viac predstavovať. Modely posúvajúce hranice dokonalosti. Vylepšená štruktúra zvršku kopačky ponúka opäť komfortnejší a pohodlnejší dotyk s loptou. Navyše znižuje riziko tvrdnutia a nepoddajnosti materiálu. Ak si ochotný investovať, nielen na ihrisku nezamieriš vedľa. 

Nike Mercurial Superfly 7 Pro a Mercurial Vapor XIII Pro

Cenovo veľmi príjemná kategória Pro ti už svojím názvom sama napovedá, že nepôjde o žiadnu lacnú verziu. Aj keď zvršok nie je tak flexibilný a ultra mäkký, kopačka stále ponúka veľmi príjemný pocit, ktorý sa svojím úzkym tvarom približuje najvyššej rade funkčne i esteticky. Naviac je ešte ľahšia ako elitný model. Úplne ideálny variant v pomere cena a výkon, s ktorou budeš veľmi spokojný.

Nike Mercurial Superfly 7 Academy a Mercurial Vapor XIII Academy

Posúvame sa ďalej do kategórie Academy, ktorá sa najviac približuje základnému plastovému materiálu kopačky bez ultra moderných inovácií a nových technológií. Nike približuje v tejto cenovej relácii kopačku vyšším radám svojou 3D štruktúrou zvršku, ktorá umožňuje stále dostatočný komfort a cit pre loptu. Na kopačke už je poznať, že nedisponuje takými vymoženosťami, ale jednoznačne uspokojí každého, kto si chodí rád zahrať pre radosť.

Nike Mercurial Superfly 7 Club a Mercurial Vapor XIII Club

Najnižšia radom je kategória Club. Na prvý pohľad poznáš, že sa nejedná o závratný technologický model. Veľmi pozitívne však je, že aj napriek cenovej a inovačné hranici, kopačka stále poskytuje príjemný dotyk s loptou vďaka mäkkému materiálu. Ideálne verzia pre začínajúcich najmladších hráčov.

Ako môžeš vidieť, každý model ponúka trochu pre každého. Na našich webových stránkach nájdeš u každého produktu prehľadne všetky cenovej kategórie, aby si si vybral tú najvhodnejšiu variantu práve pre teba.

Cenové kategórie Nike Mercurial

Jakub Jonáš - Top4Football.