OŠIAĽ V TOP4FOOTBALL VĎAKA AUTOGRAMIÁDE NAŠICH REPREZENTANTOV

Futbalisti našej reprezentácie remizovali v priateľskom zápase s Holandskom 1:1. O 2 dni neskôr sokoli už obšťastňovali davy fanúšikov, v našej predajni na Grösslingovej 7 v Bratislave. Futbalisti prišli krátko po 9:30 v zastúpení hviezdneho Mareka Hamšíka z talianskeho Neapolu, Milana Škriniara z Interu Miláno, no a trojicu doplnil talentovaný záložník Stanko Lobotka zo španielskej Celty Vigo. Už od príchodu hráči rozdávali úsmevy z jednej strany na druhú, poskytli zopár rozhovorov a všetko sa mohlo začať oficiálnou autogramiádou, ktorá začala o 10:00. Fanúšikovia, ktorí začali prichádzať od 8. hodiny rána, sa dočkali. Dvere Top4Football sa otvorili a návaly fanúšikov sa len tak hrnuli. 

Autogramiáda slovenskych reprezentantou

Podpis kartičky, fotky, odpovede na otázky, to všetko išlo v plnom prúde a naši sokoli sa ani na moment nezastavili.  Dospelí aj deti si v plnom zástupe prišli na svoje a dočkali sa stretnutia so svojimi idolmi. Napriek tomu, že autogramiáda bola naplánovaná do 11. hodiny, chlapci s veľkým potešením svoju návštevu o čosi predĺžili, aby potešili čo najväčší počet fanúšikov. 

Podpis Hamšík

Nestihol si autogramiádu? Nebuď smutný. Sleduj nás pozorne aj naďalej a teš sa na ďalšie akcie, ktoré pripravujeme exkluzívne u nas v Top4Football.

Škriniar