Aká bola Top4Football Tour 2017?

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Prečo sa registrovať?

Vďaka registrácíí získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
Registrovať
Košík je prázdny.

Od 17. 1. do 21. 1. doprava zadarmo od €20.

Aká bola Top4Football Tour 2017?

Uplynulý mesiac sa opäť uskutočnila akcia Top4Football Tour, ktorá tentoraz nadviazala na predchádzajúci úspešný ročník. Opäť sme vyrážali s naším vozidlom do futbalových klubov, aby sme mladým hráčom umožnili požičať si tie najlepšie kopačky spoločnosti Nike. Naše cesty smerovali oproti minulému roku aj na niektoré miesta na Slovensku. Chlapci a dievčatá sa bavili!

nike testování kopaček

Výrazne obmenený zoznam zastávok, ale úplne totožné nadšenie. Tentokrát sme navštívili rôzne futbalové podujatia malého futbalu, futbalových turnajov či detských popoludní. Celkom ich bolo 11, od Chomutova, Liberca, Vítkovíc, Příbrami až po slovenské mestá Žilina, Skalica či Bratislava.

Fanúšikovia sa mali na čo pozerať! Všetci zúčastnení si mohli  vyskúšať novinku, prístroj na meranie tvrdosti streľby. Pripravili sme pre nich tiež súťaže o zaujímavé ceny a na niektorých miestach potešili chlapcov a dievčatá svojou prítomnosťou profesionálni hráči jednotlivých klubov. To hlavné sa podarilo! Prišli sme rozdávať radosť z futbalu, spríjemniť deťom popoludnie. My dúfame, že sa všetkým táto akcia páčila! Díky moc a s Top4Football Tour zase nabudúce ahoj!

Jakub Jonáš - Top4Football

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadruješ súhlas s ich použitím. Ďalšie informácie.