adidas X 18+ "Energy mode"

Svetové pódium v neďalekej budúcnosti už odhaluje svoje kontúry. Blíži sa absolútny vrchol futbalového sveta. A nastúpiť na takéto javisko bez nových kopačiek? Nemysliteľné! Preto adidas predstavujú úplne nové kopačky X 18+. Toto bude príval energie.

Po dlhých mesiacoch, kedy sme mohli vidieť hráčov adidas s čiernou verziou prototypu najnovších kopačiek X 18+, konečne prichádza ich skutočný dizajn. Kopačka z kolekcie "Energy mode" pre Majstrovstvá sveta v Rusku upútava na seba všetkú pozornosť. Stvorená pre hráčov, ktorí vedia vznietiť pekelnú rýchlosť.

adidas X 18+ "Energy mode"

Kopačka je konštruovaná s radou nových technológií, ktoré sú výrazné už na prvý pohľad. Verzii 18+ bude vládnuť kopačka bez šnúrok. Pridáva sa tak k modelom Nemeziz a Predator, ktoré svoju futuristickú verziu predstavili už v uplynulom roku.

Podľa riaditeľa dizajnu spoločnosti adidas, Sama Handyho, chce legendárna značka kopačkou X 18+ prekonávať bariéry medzi chodidlom a samotnou kopačkou. Tomu pomáha kostrové tkanivo na zvršku kopačky, vďaka ktorému dosiahneš dotyk s loptou a podporu pri vyššej rýchlosti. Oveľa viac technológií Ti odhalíme v nasledujúcom blogu, pri ktorom sme podrobili testu vyššie zmieňovanú čiernu verziu kopačiek X 18+.

adidas X 18+ "Energy mode"

Adidas zaručene ponúka ultraľahkú zbraň s minimalistickým dizajnom prenikavej modrej a žltej farby. A my sa nemôžeme dočkať keď uvidíme tieto krásky na najslávnejšom parkete.

adidas X 18+ "Energy mode"

adidas X 18+ "Energy mode"

Jakub Jonáš - Top4Football.