adidas Virtuso pack

adidas oficiálne vypúšťa do sveta zbrusu novú jarnú kolekciu kopačiek "Virtuso pack". Už vo víkendových zápasoch najlepších líg sveta si nemohol prehliadnuť inváziu čisto bieleho šialenstva. Svetoví hráči obuli novú kolekciu, ktorá svojimi fluorescenčnými postrekmi a farbami prenikavo zvýrazňujú ikonické tri pruhy na každom z modelov značky.

Druhá významná kolekcia roka od adidasu prichádza s mestskými tónmi, ktoré sa v posledných rokoch stali charakteristickými pre túto značku. K esteticky čistému, bielemu podkladu, ktorý je zjednotený u každého modelu novej kolekcie, vývojári vtlačili do jednotlivých síl veľmi živý dizajn a charakteristické farebné variácie.

adidas Copa 19+ "Virtuso pack"

adidas Copa 19+ "Virtuso pack"

Model COPA prichádza s odtieňmi zelenej, Predatory s modrými líniami, model X s ostrým dôrazom na žltú farvu, a konečne Nemeziz sa zahmlenou ružovou. Tieto farebné kreácie sú zreteľné svojim postrekom na podrážkach a vo zvýraznení troch pruhoch. Na ihrisku v nich uvidíš svetových hráčov ako Paulo Dybala, Paul Pogba, Mohamed Salah, Roberto Firmino a ďalších.

adidas Predator 19+ "Virtuso pack"

adidas Predator 19+ "Virtuso pack"

adidas Nemeziz 18+ "Virtuso pack"

adidas Nemeziz 18+ "Virtuso pack"

adidas X 18+ "Virtuso pack"

adidas X 18+ "Virtuso pack"

Práve jedným z tých hráčov môžeš byť aj ty. Je len na tebe si vybrať svoj obľúbený pár. Najnovšie kolekciu kopačiek adidas "Virtuso pack" kúpiš teraz na e-shope a kamenných predajniach Top4Football.