adidas turbocharge pack

Zvýšené napätie, pozdvihnutý vizuál a zvýraznenie pestrosti. Dávka krikľavých farieb prináša intenzívny lesk a pulzujúcu energiu. Elektrická zelená farba prechádzajúca do modrej lagúny. To všetko kompletuje medený design kopačiek Lionela Messiho a decentná klasika v podaní kopačiek Copa 17. Predstavujeme ti novú kolekciu adidas „Turbocharge“.

Rozžiar pódium s maximálnou energiou. Privlastni si ihrisko s kolekciou, ktorá ťa prenesie na novú úroveň. Tak znie slogan k novej adidas kolekcii „Turbocharge“. Pri pohľade na magnetizujúci dizajn nemôžeme nič iné ako súhlasiť. Technologicky takmer dokonalé kopačky dostávajú nový impulz. Adidas môže opäť hrdo pozdvihnúť svoju vlajku. Živelná farebná kombinácia modelov ACE17+ a X16+ pre hviezdy typu Mesuta Özila, Luisa Suaréza či Garetha Balea. K nim sa pridáva medené prevedenie kopačiek Messi 16+ reprezentujúc ušľachtilý a jedinečný kúsok jedného z najlepších futbalistov histórie. To všetko dopĺňa legenda kopačiek Copa, na ktorých dominuje nebezpečná čierna farba so zlatými prvkami.

Navnadili sme ťa dostatočne na túto neskrotnú kolekciu plnú farieb ? Ak chceš zažiť pocit svetových hráčov, získaj svoj pár u nás na webe či kamenných predajniach Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football

adidas turbocharge pack