Wauu, nové kopačky adidas!

Úplne nová adidas kolekcia s príznačným názvom "Thunder Storm" je tu

Keď sa husté, sivé mraky rozprestrú na oblohe a cítite vo vzduchu chlad, vytvára to závratnú atmosféru. Znak prírody, ktorý príde na jeseň. Ale s buchotom hromov a žiarov bleskov dostávame ďalšie znamenie. Je tu úplne nová adidas kolekcia s príznačným názvom "Thunder Storm", kedy modely Nemeziz 17+ 360 Agility, ACE 17+ Purecontrol a X 17+ Purespeed dávajú zbohom letu so svojím zatemneným dizajnom.

Už pred touto búrkou "Thunder Storm" bola predpoveď vo výrobnom laboratóriu adidas veľmi nepokojná a zaneprázdnená. Videli sme príval búrlivých kolekcii "Dust Storm", "Magnetic Storm" a "Ocean Storm". A teraz sa do mesta vkráda "Thunder Storm".Ponurý, temný dizajn je vítaný v jesenných nociach. Nenápadnosť a decentnosť tejto kolekcie podčiarkuje fakt, že nebude dodávaná profesionálnym hráčom, ktorí tak zostávajú s Ocean Storm balíčkom na svojich nohách.

Nemeziz 17+ 360 Agility, ACE 17+ Purecontrol vychádza z rovnakej dielne s námornícky tmavomodrým prelivom s tyrkysovými detailami predovšetkým na podrážke. Model X 17+ Purespeed spustil svoju vlastnú elektrickú show s ľahkou grafikou, ktorá sa odráža na tmavo zelenej špičke kopačky.

Nová kolekcia adidas "Thunder Storm" je k dispozícii v e-shope alebo v kamenných predajniach Top4Football. Tešíme sa na vás!

adidas thunder storm

Jakub Jonáš - Top4Football