Kolekcia adidas Stellar Pack

"Kopačky inšpirované svetelnú stranou mesiace"

Spoločnosť adidas predstavila novú kolekciu kopačiek Stellar Pack, ktorou nadväzuje na uvedenie limitovaných edícií kopačiek Mercury Pack a Speed of Light Pack. Nová adaptácia kopačiek X16+ PURECHAOS a ACE 16+ PURECONTROL sa nesie v bielo-zlatej farebnej kombinácii, ktorá bola inšpirovaná svetlou stranou mesiaca.

ACE 16+ PURECONTROL, prvé najvýkonnejšie kopačky na svete bez šnurovania a jedny z najmodernejších kopačiek vo futbale, sa vyznačujú bielym zvrškom Primeknit a technológiou NON STOP GRIP (NSG), ktorá zaručuje bezkonkurenčný povrch pre prácu s loptou, zatiaľ čo ďalšia súčasť zvršku PURECUT system v zlatom prevedení vytvára súvislý útočný povrch. Kopačky ACE 16+ PURECONTROL si budú obúvať hráči ako Paul Pogba a Mesut Özil.

Kopačky adidas ACE 16+ Purecontrol.

Súčasťou kopačiek X16+ PURECHAOS, navrhnutých pre najrýchlejších hráčov spôsobujúcich na ihrisku chaos, je najmodernejšia technológia PURECUT SOCK SYSTEM, ktorá pokrýva šnurovanie a zabezpečuje dokonalé spevnenie, zatiaľ čo zlatá podošva SPRINTFRAME dodáva stabilitu počas kľučiek vo vysokej rýchlosti. Biely zvršok využívajúci technológiu NON STOP GRIP (NSG) má nový dizajn v podobe hviezdy. Kopačky X16+ PURECHAOS si budú obúvať hráči ako Gareth Bale a Luis Suárez.

Kopačky X 16+ Purechaos

Najnovšie kopačky adidas nájdeš na našom webe alebo v kamenných predajniach.