Po–Pi: 09:00 – 17:00 02 33 056 449
Prihlásenie
 • Prihlásenie

  Prečo sa registrovať?

  Vďaka registrácii získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
  Registrovať

Kolekcia adidas Stellar Pack

"Kopačky inšpirované svetelnú stranou mesiace"

Spoločnosť adidas predstavila novú kolekciu kopačiek Stellar Pack, ktorou nadväzuje na uvedenie limitovaných edícií kopačiek Mercury Pack a Speed of Light Pack. Nová adaptácia kopačiek X16+ PURECHAOS a ACE 16+ PURECONTROL sa nesie v bielo-zlatej farebnej kombinácii, ktorá bola inšpirovaná svetlou stranou mesiaca.

ACE 16+ PURECONTROL, prvé najvýkonnejšie kopačky na svete bez šnurovania a jedny z najmodernejších kopačiek vo futbale, sa vyznačujú bielym zvrškom Primeknit a technológiou NON STOP GRIP (NSG), ktorá zaručuje bezkonkurenčný povrch pre prácu s loptou, zatiaľ čo ďalšia súčasť zvršku PURECUT system v zlatom prevedení vytvára súvislý útočný povrch. Kopačky ACE 16+ PURECONTROL si budú obúvať hráči ako Paul Pogba a Mesut Özil.

Kopačky adidas ACE 16+ Purecontrol.

Súčasťou kopačiek X16+ PURECHAOS, navrhnutých pre najrýchlejších hráčov spôsobujúcich na ihrisku chaos, je najmodernejšia technológia PURECUT SOCK SYSTEM, ktorá pokrýva šnurovanie a zabezpečuje dokonalé spevnenie, zatiaľ čo zlatá podošva SPRINTFRAME dodáva stabilitu počas kľučiek vo vysokej rýchlosti. Biely zvršok využívajúci technológiu NON STOP GRIP (NSG) má nový dizajn v podobe hviezdy. Kopačky X16+ PURECHAOS si budú obúvať hráči ako Gareth Bale a Luis Suárez.

Kopačky X 16+ Purechaos

Najnovšie kopačky adidas nájdeš na našom webe alebo v kamenných predajniach.