Kolekcia Red Limit

"Predstavujeme nové kopačky adidas"

Existujú veci, ktoré k sebe jednoducho patria. Akonáhle ich vidíte samostatne, niečo nesedí. A keď sa dajú opäť dokopy, cítite to spojenie. Inak tomu nie je ani pri súznení kopačiek Adidas a červenočiernej kombinácí farieb. Jednoducho vieš, že toto nemôže dopadnúť zle. A hľa, všetko sa potvrdzuje. Adidas prichádza s novou kolekciou "Red Limit", ktorá vracia novo nadupaným kopačkám starý lesk a originalitu. Poď si ich vychutnať s nami.

Kopačky z kolekcie adidas red pack

Pamätáme si časy, kedy v legendárnych kopačkách adidas Predator vládol samotný David Beckham. Na prvý pohľad ťa upútali. Tá sviežosť, štýl, materiál. Niečo, čo tu ešte nebolo. O niekoľko rokov neskôr sú späť. V novom prevedení. S technológiami, ktoré menia futbalový svet.

Ako môžu byť bez šnúrok? Túto otázku si kládlo viac ľudí po vydaní kopačiek ACE PureControl, ktoré počas posledného roka nastavili nový trend. Tak strmú cestu k úspechu si ani nevysnili. A stalo sa. Adidas však nezostáva na mieste, do novej kolekcie "Red Limit" pridáva toľko ospevovanú technológiu PureBoost, ktorá zabezpečí, že sa budeš cítiť v topánke ako v perinke.

Kopačky z kolekcie adidas red pack

Prechod medzi smrtiacou čiernou a rozpálenou červenou farbou z "Red Limit" kolekcie najlepšie znázorňujú kopačky X16. Ako by sa na nich vybláznili tí najzručnejší maliari a priviedli na svet topánku, ktorá ťa nenechá pokojným. Rovnako ako obraz legendy, kopačky adidas Copa 17. slávne Mundial kopačky odovzdávajúce svoj odkaz. Sila jednoduchosti a klasiky z nich priamo vyžaruje.

A na koniec kopačky pre jedného z najväčších futbalistov dejín. Potrebuje vôbec vylepšovať svoje magické nohy? Odpoveď znie, prečo nie! Aj Lionelovi Messimu prichystal adidas novú kolekciu. Ach, tie farby. Tak elegantné a nebezpečné, že mu ich doslova závidíme. Počkať, veď nemusíme, stačí si ich zaobstarať u nás v Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football