adidas vydává žhavú „Pyro Storm“ kolekciu

Pyro väčšinou spôsobuje na futbalových štadiónoch chaos, neistotu a strach. Vývojári z diene adidas prišli s myšlienkou vytvorenia dizajnu kopačiek, ktorá tieto pocity vyvolá súperom. „Pyro Storm“ kolekcia rozpaľuje tri pruhy nespútanými plameňmi.

adidas nemeziz

V posledných rokoch sa stalo zvykom, že s príchodom chladných, ročných mesiacov nastává čas temných farieb. Nie však pre tentokrát. Adidas sa rozhodol poriadne rozžhaviť futbalové prostredie a vniesol do svojich hrdých kopačiek iskru a výbušnosť ohňa. Z toho ide strach. Skombinujte to s umením hráčov ako sú Dele Alli, Paul Pogba, Gabriel Jesus či Roberto Firmino a vznikne nepredstaviteľná sila.

adidas purespeed

Najpestrejšie z tejto kolekcie sú Nemeziz 17+ a ACE 17+ PureControl, z ktorých trieska energia ohňa. Obidvom kopačkám dominuje fluorescenčná, slunečná oranžová farba. Na ihrisku neprehliadnuteľná. Naopak model X 17+ PureSpeed akoby skrýval lávu pod matne čiernym povrchom čakajúcim na vypustenie.

Princípom ohňa sú dve polarity. Jedna tvorivá, druhá ničivá. Ťažko zvládateľný a bez zábran. Taký, aký budeš na ihrisku.

Jakub Jonáš - Top4Football