Top4Football mení meno. Už čoskoro budeme 11teamsports. Prečítaj si viac
Fungujeme bez obmedzení so štandardnou dobou doručenia
Bezkontaktné doručenie pre tvoju maximálnu bezpečnosť
Predlžujeme lehotu na vrátenie tovaru na 60 dní
Viac informácií
adidas predstavuje loptu pre finále Ligy majstrov 2020

adidas predstavuje loptu pre finále Ligy majstrov 2020

19. 2. 2020 2 min. čítania

adidas predstavuje oficiálnu loptu "Finale Istanbul" pre tohtoročné finále Ligy majstrov v Istanbule.

Sme veľmi radi, že je Liga majstrov späť. S vyraďovacou fázou najprestížnejšej klubovej súťaže sveta odhaľuje adidas zbrusu novú oficiálnu loptu, s ktorou si budú chcieť svetové hviezdy vystrieľať pozvánku až do samotného finále v Istanbule. Práve týmto nádherným mestom je inšpirovaný ikonický hviezdicovitý dizajn.

30. mája vypukne veľkolepé finále v meste, v ktorom sa spája západ s východom. Spletitý dizajn predstavuje ručne kreslený umelecký výklad mapy Istanbulu, ktorý jedinečne preklenuje oba kontinenty Európy a Ázie. Oficiálna lopta bola navrhnutá tak, aby oslavovala najväčšie hviezdy milionárskej súťaže.

adidas

Ručne kreslená textúra mapy mesta harmonicky konstrastuje s bielymi hviezdami, ktoré tak neodmysliteľne patria v posledných dvoch dekádach k ozdobám súťaže. V samotnom strede lopty sa nám vykresľuje Bosporská úžina, ktorá prúdi mestom spájajúca západ s východom.

adidas

Vývojári adidasu hľadali vhodný spôsob, ako v textúre odraziť miestnu kultúru a dedičstvo mesta, keď najprv vyrezali dizajn do dreva. Nápadný fialový odtieň potom predstavuje zapadajúce slnko nad riekou.

adidas

Kúp si oficiálnu loptu pre vyraďovaciu fázu Ligy majstrov 2020 už teraz v Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football.