Po–Pi: 09:00 – 17:00 02 33 056 449
Prihlásenie
 • Prihlásenie

  Prečo sa registrovať?

  Vďaka registrácii získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
  Registrovať

adidas Nite Crawler pack

Najlepší čiernočierny design vôbec?

Nepozorovane prekĺznuť, zbaviť sa tieňa súpera a zakončiť v štýle. Nenápadne, klamlivo, ale s patričnou noblesou. Staň sa neviditeľným mágom, ktorý využije svoju príležitosť ešte skôr ako ostatní stihnú vôbec zbystrieť. Pomôže Ti k tomu najnovšia kolekcia kopačiek adidas „Nite Crawler“. 

Ďalšie z kolekcie, na ktorú je vrhnutý pochmúrny tieň tmavých, farebných odtieňov predstavuje svoje elegantné obrysy. Je inšpirovaná tvorom, ktorý loví v noci, číha na svoju korisť, ktorej následne nedá šancu sa brániť a udrie v pravú chvíľu. Presne tak sa na ihrisku chovajú všetky štyri modely kopačiek adidas, Predator, X, COPA a Nemeziz, každý z nich v iných elementoch hry. Nie je pochýb, že táto kolekcia bude na našich pultoch lietať veľmi vysoko. Obdivuhodná kolekcia pripravená pre každého hráča na druhú časť sezóny.

adidas Nite Crawler pack

„Nite Crawler“ kolekciu možno neuvidíš na nohách svetových hráčoch, ničmenej napríklad taký Paul Pogba by rozhodne neodolal štýlovej kopačke Predator.

Adidas už nám v minulosti naznačil ako jeho krásky v matných odtieňoch čiernej farby a tak sme tušili, že táto kolekcia bude hitom. Ktorý z modelov sa Ti páči najviac? Už čoskoro si ho môžeš zaobstarať na e-shope a kamenných predajniach Top4Football.

adidas Nite crawler pack

Jakub Jonáš - Top4Football