Po–Pi: 09:00 – 17:00 02 33 056 449
Prihlásenie
 • Prihlásenie

  Prečo sa registrovať?

  Vďaka registrácii získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
  Registrovať

ADIDAS MESSI

"Výjimečný hráč - výnimočné kopačky"

Všetko, čo Lionel Messi robí je na inej úrovni. Raketové, zložité, úžasné a neprekonateľné. Takéto činy si teda zaslúžia niečo výnimočné, no nemáme pravdu? A tým výnimočným sú kopačky adidas Messi 16+ PureAgility. Nedostanete vlastnú kolekciu kopačiek za to, že hráte priemerne, že?

adidas pureagility

Spoločnosť Adidas sa s vývojom tejto kopačky snažila prispôsobiť unikátnosti argentínskeho kúzelníka. Pre tých najlepších, len to najlepšie. Do topánky vniesla exkluzivitu, nádych neobyčajnosti, ktorú Lionel Messi predvádza na trávnikoch. Zvršok kopačky z materiálu AgilityKnit pre jemný dotyk s loptou. Členkový golier, ktorý predstavuje akúsi ponožku umožňujúcu komfort a pocit neochvejnosti pri behu. To všetko potom dokresľuje ukrytý systém viazania, ktorý tak nenarušuje techniku ​​prevedenia.

adidas pureagility

Adidas sa pohral aj s dizajnom, ktorý v našich očiach od poslednej generácie výrazne pokročil. Ladné prechody farieb, pestrosť a odtiene, ktoré opäť reflektujú mimoriadnosť Messiho kvalít. V neposlednom rade nesmie chýbať charakteristické logo značiace, že táto kopačka patrí k jedinému svojho druhu.

Kopačky adidas Messi 16+ PureAgility a ďalšie generácie z jeho kolekcie zoženieš v kamenných predajniach Top4Football alebo na e-shope.

Jakub Jonáš - Top4Football