Nová rada kopačiek adidas Mercury Pack inšpiruje hráčov k víťazstvám

Brankár Matúš Kozáčik, stredopoliar Ondej Duda a obranca Norbert Gyömbér – trojica nominovaných hráčov na ME vo Francúzsku, si prevzala kopačky z výnimočnej rady adidas Mercury Pack. Aj im je vlastné motto tejto edície - „First never follows“, ktoré má inšpirovať k jedinečnosti a húževnatosti stať sa najlepším, a nechať tak súpera vždy za sebou.  Futbalisti nastúpia na EURO 2016 v bezšnúrkovej verzii, ktorá je najvyššou triedou tejto rady a hráčom ich adidas exkluzívne poskytne pre účely šampionátu s cieľom zabezpečiť ich maximálny komfort.

Odovzdanie a prvé testovanie kopačiek adidas Mercury Pack sa uskutočnilo vo Futbox aréne v OC Polus - novej inteligentnej futbalovej aréne, ktorá vznikla v spolupráci so značkou adidas. Jednotlivé modely, ktoré sú súčasťou tejto rady - X16+ PURECHAOS, Messi 16+ PUREAGILITY a ACE 16+ PURECONTROL si po prvý krát obujú aj také hviezdy, akými sú  Leo Messi, Paul Pogba a Gareth Bale. Títo svetoví hráči ich budú mať obuté počas finále Ligy majstrov UEFA, na šampionátoch EURO 2016 a Copa America. Konkrétne s Gerethom Balom, ambasádorom kampane, sa „naši chlapci“ stretnú vo vzájomnom zápase už 11. júna proti Walesu.

Informácie o funkčnosti a dizajne adidas Mercury Pack

Dizajn troch chrómových modelov kopačiek stelesňuje sústredenosť a túžbu hráčov po úspechu, po prekonaní svojich súperov, po víťazstve, a v neposlednom rade po získaní najväčších trofejí v športe.
Model X16+ PURECHAOS vyniká špičkovým systémom PURECUT SOCK SYSTEM, ktorý skryje šnúrky, čím umožňuje hráčovi pohodlné nosenie a zároveň vytvára aerodynamický efekt. Je to ideálny model pre hráčov typu Gareth Bale, ktorý si X16+ PURECHAOS obuje spolu s našimi hráčmi už toto leto na turnaji UEFA Euro 2016.

Model ACE16+ PURECONTROL, uvedený na trh začiatkom roka 2016, je tiež dostupný v prevedení Mercury Pack. Prvá, vysoko funkčná kopačka bez šnúrok už stihla zanechať na ihrisku dojem, ale ako sa najväčší hráči približujú k najväčšiemu futbalovému sviatku  tohto leta, dostal aj tento model úžasné chrómové prevedenie. Paul Pogba, hráč o ktorom sa vo svete veľa hovorí, si obuje kopačky ACE16+ PURECONTROL, a pokúsi sa dosiahnuť rešpekt a slávu na domácej pôde: „Každú noc snívam o víťazstve. Snívam o tom, že som najlepší a dvíham trofeje nad hlavu. Mojim cieľom je byť vždy prvý, nikdy nie druhý. Chrómová je farba víťazov a to, že moje kopačky stelesňujú víťaznú mentalitu ma inšpiruje sústrediť sa ešte viac na každý moment tohto leta, ktorý rozhodne o mojom dedičstve a o dedičstve môjho tímu.”

Poslednými kopačkami v kolekcii Mercury Pack sú MESSI 16+ PUREAGILITY. Model je vyrobený pre najlepšieho futbalistu všetkých čias, a vyniká nielen prelomovým systémom PURECUT SOCK SYSTEM, ale aj podšívkou PUREAGILITY HEEL LINING, vďaka ktorej dokonale sadne a umožní hráčom vytvárať na ihrisku momenty plné inšpirácie. Model MESSI 16+ PUREAGILITY, bude obúvať samozrejme Leo Messi, keď povedie Argentínu v turnaji Copa America.

Kopačky z rady Mercury Pack budú dostupné od 28. 5. 2016 u nás na predajni.