adidas Magnetic Storm Pack

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Prečo sa registrovať?

Vďaka registrácíí získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
Registrovať
Košík je prázdny.

Od 17. 1. do 21. 1. doprava zadarmo od €20.

ADIDAS MAGNETIC STORM PACK

Najnovšie kopačky adidas sú tu

Temné mračná sa opäť zhromaždili, aby vytvorili zbrusu novú kolekciu adidas kopačiek "Magnetic storm". Nemeziz, ACE 17+ PureControl a X17 + PureSpeed ​​sú oblečené do čierneho, matného obleku, ktorý sa stáva symbolom tohto leta.

Čierna farba patrí medzi najtradičnejšie kombinácie kopačiek. Odtiene temnoty, úplná klasika, ktorá ťa predurčuje byť nebezpečným. Môžeš sa spoľahnúť, že kolekcia "Magnetic storm" sa predá rovnako rýchlo, ako priletí do pultov Top4Football. Predovšetkým kvôli tomu, že je absolútne obdivuhodná, ale aj kvôli tomu, že je zverejnená s prívlastkom limitovaná.

Dizajn sa inšpiruje magnetickou búrok, ktorá sa vytvára pri vzájomnom pôsobení slnečného vetra a magnetického poľa Zeme. Výsledkom je potom atmosféra osvetlená vlnami svetiel. Túto čistú krásu a energiu preniesli vývojári adidas do svojich chváľ. Tento prírodný jav je dôsledkom toho, prečo sú kopačky celé čierne, okrem troch svietiacich, ikonických pruhov.

Limitovanú edíciu adidas "Magnetic storm" zoženieš v Top4Football. Ponáhľaj sa, tieto krásky čakať nebudú.

Jakub Jonáš - Top4Football

kopačky adidas magnetic storm pack

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadruješ súhlas s ich použitím. Ďalšie informácie.