adidas Earth Storm pack

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Prečo sa registrovať?

Vďaka registrácíí získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
Registrovať
Košík je prázdny.

Od 17. 1. do 21. 1. doprava zadarmo od €20.

ADIDAS „EARTH STORM“ PACK

adidas predstavuje úplne novú kolekciu „Earth Storm“ pack

Adidas vkráča svedomito do jesennej/zimnej sezóny. Inšpiruje sa u svojich módnych kolaboráciach a vyťahuje farby zeme s novou kolekciou „Earth Storm“, ktorá obalila tri siluety - ACE 17+, NEMEZIZ 17+ a X17+. Priprav sa, prichádza piesočná búrka!

Na prvý pohľad pomerne nenápadná kolekcia, ktorá však v sebe skrýva neodolateľný pôvab. V módnom svete nie je tajomstvom, že zemité farby posúvajú trendy. V športovom odvetví zakázaný dizajn. Až doteraz. V snahe vytvoriť významnú stopu podobne ako v módnom priemysle prichádza adidas s odtienmi šedej, krémovej a béžovej. A nám sa to veľmi páči.

adidas ACE

Model ACE sa obalil do kombinácie hlineného a sezamového odtieňa a predstavuje tak zo všetkých troch siluet tú najtmavšiu. Na druhej strane exponuje model NEMEZIZ, ktorý vyniká predovšetkým vďaka kriedovo-bielemu odtieňu doplneného o rýdzo hnedú farbu. Netradičný balíček potom doplňuje svojou opätovnou hlinenou farbou model X.

adidas x

Otvor oči a nechaj sa inšpirovať. Táto kolekcia Ti zaručí úspech! Všetky tri modely k dostaniu v našich kamenných predajniach a na e-shope Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadruješ súhlas s ich použitím. Ďalšie informácie.