adidas Deadly Strike pack

adidas vydáva novú koklekciu kopačiek "Deadly Strike"

Väčšina národných tímov zverejňuje svoje nové nablýskané dresy a to znamená, že sa pomaly všetko chystá na pompézne zahájenie svetového šampionátu. Adidas sa vyťahuje so svojou širokou paletou farieb a posiela nám úplne novú kolekciu Deadly Strike. Párty môže zacať.

Model Nemeziz nám ponúka decentné tóny pastelovo zeleného dizajnu. Išpirované tými najnebezpečenjšími predátormi z divokej džungle kombinujú odtiene zelenej a tyrkysovej farby s tromi reflexívnymi pruhmi.

adidas Nemeziz

Veľmi podobnými odtieňmi disponuje aj model X 17+, kriklavejšia zelená farba prechádza v pätnej časti do námorníckej modrej. Spojenie týchto dvoch farieb ponúka na tejto populárnej siluete veľmi svieži a pulzujúci dizajn. Graficky potom celý vizuál dopĺňajú jemné škvrny na podrážke kopačky.

adidas x

Najnovšia silueta kopačky Predator necháva naplno vyniknúť krásu čistej námorníckej modrej. Vyzerá to tak, že ikonická kopačka zo stajne adidas bude opäť tou najvýraznejšou zo všetkých svojích kolegýň. Celú kolekciu potom doplnia modely Copa 17 a Nemeziz zo série pre Lionela Messiho.

adidas Predator

Najnovšie kopačky adidas "Deadly Strike" zoženieš už čoskoro na našom e-shope a kamenných predajniach Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football