adidas Copa

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Prečo sa registrovať?

Vďaka registrácíí získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
Registrovať
Košík je prázdny.

Od 17. 1. do 21. 1. doprava zadarmo od €20.

ADIDAS COPA

Legenda so sviežosťou modernej doby.

Predstavte si, že zveríte svoje zaslúžilé, ale stále poctivo slúžiace kopačky do rúk maskérov a designérov. Vrátia vám späť kopačku, ktorá má štýl a nadčasový nádych.  Pravdivá futbalová ikona sa vracia na scénu. Predstavujeme ti kopačku adidas Copa 17 „Red Limit“.

Ospevovaná a zo všetkých strán chválená klasika jednoducho nesmie zaniknúť! Vývojárom z adidasu sa podarilo pretvoriť kopačku Copa do prítomnosti a stvorili majstrovské dielo. Klokania koža pre jemný dotyk s loptou. Bezpochyby najvýhodnejší kožený materiál pre kopačku ako takú. Pre optimálny a lahodný cit je tu kompresný a vystužený jazyk. Technológia „SprintFrame“ na podrážke predstavuje vytvarované štuple pre optimálny záber pri zmenách smeru pohybu.

No a ten design! Červená a biela tvorí neodolateľné spojenie dvoch živých farieb, ktoré korešpondujú s významom a odkazom tejto unikátnej série kopačiek. Buď kráľom na trávnatom aj umelom povrchu. S edíciou Tango si navyše podmaníš ulicu. Chceš vládnuť? Vyber si adidas Copa 17.1 „Red Limit“!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadruješ súhlas s ich použitím. Ďalšie informácie.