Nová kolekcia adidas Chequered Black Pack

"Všetky tri modely adidas v štýlovej čiernej barve"

Sleduj. Tri pruhy pokračujúce v zbesilom tempe, ktoré nastavili v roku 2016. Posúvajúc latku príhodne vysoko prichádza s kolekciou „Chequered Black", čo predstavuje čierny design v nebezpečnom uhle pohľadu.

Bez náznaku spomalenia tempa vstupuje adidas do nového roku 2017. Kvôli vydaniu vylepšených verzií svojich síl využil minimalistickú kolekciu „Chequered Black". Do sady kopačiek ACE, ktoré minulý rok výrazne ohromili fanúšikov, pridáva adidas interesantné vylepšenie konštrukcie inteligentnej ponožky. Táto zmena je príznačkou pre model ACE17+. Kopačky teda umožňujú vylepšený komfort pre chodidlo. Mihotajúce sa tri ikonické pruhy zaisťujú smrtiace zakončenie a presnú prihrávku.

Model kopačky X16 stále netrpezlivo vyčakáva na svuju modifikovanú verziu. Všetci s napätím sledujú, či sa ešte podarí zrýchliť geparda. Zatiaľ sa však spoločne s modelom Copa17 zahalili do blýskavého odtienu čiernej farby s bielymi elegantnými prvkami. Pokial máš rád klasuku, nesmie ti táto kolekcia uniknúť. Nemusíme ti pripomínať, že je stále k dostaniu na na webe Top4football.sk

ACE 17.1 Primeknit

Jakub Jonáš - Top4Football