adidas Camouflage pack

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Prečo sa registrovať?

Vďaka registrácíí získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
Registrovať
Košík je prázdny.

Od 17. 1. do 21. 1. doprava zadarmo od €20.

ADIDAS CAMOUFLAGE PACK

"Neskrotný chaos a mágia"

Adidas ponúka novú kamuflovanú kolekciu plnú kreativity designovanú do geometrických tvarov snehobielej farby. Vizuálne dokonalá koncepcia vytvorená k vyniknutiu.

Táto kolekcia nemá chybu! Adidas prezlieka svoje krásky do štruktúrovaného dizajnu "Grey Camo", a odvážne tak vstupuje do poslednej časti sezóny. Kopačky ACE 17.1 a X16.1 si teraz smelo kráčajú po prehliadkovom móle. Kamuflovaný dizajn ľstivo klame svojim vzhľadom. Nemieni sa skrývať, ale ukázať sa svetu, aký načančaný v skutočnosti je. Ďalší z radu vynikajúcich nápadov. Adidas drží sviežosť, štýl a priťahuje mladú generáciu, ktorá je stvorená pre veľké výkony.

Tieto krásky by nemali chýbať na nohách svetových hráčov, Paula Pogbu, Mesuta Özila, Dele Alliho, Luisa Suareza a ďalších. Medzi tých ďalších môžeš patriť aj ty, zavítaj k nám do kamennej predajne v Prahe, Brne a Bratislave alebo na e-shop top4football.sk a vyber si svoj exkluzívny pár!

Jakub Jonáš - Top4Football

adidas ace 17.1 primeknit

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadruješ súhlas s ich použitím. Ďalšie informácie.