adidas Archetic Pack

Čierne ako noc. A ty v nich budeš žiariť ako tá najjasnejšia hviezda. Adidas začína nový rok naozaj vo veľkom štýle a predstavuje novú kolekciu svojich štyroch modelov. Nemusíš extravaganciu? Nové čierne prevedenie kopačiek s tromi pruhmi zaručene nechajú vyniknúť tvoj výkon.

Spomínaš na zápas, kedy Paulo Dybala predstavil svetu nové a prelomové kopačky Copa 19+? Celočierne prototypy vyvolali hotové šialenstvo a nové Copy z Archetic Packu k nim majú sakramentsky blízko. Jediným detailom, ktorý narúša plochu temnej klokanej kože, sú tri lesklé pruhy na vnútornej strane kopačky. Rozhodne s nimi však nestrácaš bezchybný cit pre loptu, pre ktorý boli vyrobené.

adidas Copa 19+ Archetic Pack

Model Nemeziz kombinuje čierny dizajn s elegantnými červenými detailmi na vnútornej strane kopačky. Rovnako decentne je upravená aj podrážka, ktorá prechádza z čiernej do petrolejovo modrej.

Len malý dotyk červenej. Nové Predatorky pôsobia impozantne a my sa nemôžeme dočkať, ako budú vyzerať na ihrisku. Rozdávaj nekompromisné prihrávky, vytváraj šance, vysielaj jedovaté projektily, tvor hru, buď motorom svojho tímu. Buď čiernym predátorov.

adidas Predator 19+ Archetic Pack

Čiernu maskovanú edíciu kompletuje model X. Lesklé prúžky a galaktická modrá na päte teraz zvýrazňujú už tak agresívny tvar kopačky pre svižných rýchlikov.

Nové strelky z dielne adidasu pre teba samozrejme máme k dispozícii v Top4Football.