adidas ACE z kolekce Red Pack

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Prečo sa registrovať?

Vďaka registrácíí získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
Registrovať
Košík je prázdny.

Garantujeme doručenie do Vianoc.

adidas ACE 17+ Purecontrol

"Nové kopačky adidas z kolekcie Red Pack"

Buď sám sebou! Nenapodobňuj ostatných, nesnaž sa byť ako oni. Nechci počuť meno tvojho idolu, keď hráš svoju hru. Rob všetko podľa seba. Jediné, čo môžeš mať rovnako ako tvoj idol, sú nové kopačky adidas ACE17+ PURECONTROL! Ukáž, čo v tebe je!

adidas ACE 17+ Purecontrol

Adidas predstavuje novú generáciu kopačiek ACE17+ PURECONTROL s designom, ktorý u tejto spoločnosti vstúpil do dejín. Spojenie čiernej a červenej farby tvorí ikonické súznenie. Celá kopačka je odrazom budúcnosti. Futuristický vzhľad, koža Primeknit po celom povrchu pre čo najlepší dotyk kopačky s loptou, žiadne šnúrky a členkový golier. Na to už sme si zvykli. Po prvýkrát však prichádza vyzdvihovaná boost technológia inovatívnej peny do futbalového prostredia. Už si niekedy zažil pocit blaženosti pri prvých krokoch v nových teniskách? Tak sa teš, pretože toto je nový rozmer!

Paul Pogba a nové kopačky ACE z kolekce RED PACK

Technologicky vycibrená kopačka, ktorá búra hranice možného. Sršiaca energia, neskonalá stabilita a perfektný štýl. Adidas naviac umožňuje hráčom preniesť svoj talent zo štadiónu na pouličné ihriská s verziou Tango. Čo viac ti chýba? Vyber si svoj pár v Top4Football a prekonávaj svoje idoly!

Jakub Jonáš - Top4Football

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadruješ súhlas s ich použitím. Ďalšie informácie.